Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyomrom mintha szikla...

A gyomrom mintha szikla lenne, állandóan furcsa íz van a számban, sokszor megszédülök és hányingerem van, a hasam pedig jobb oldalt szúr. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
1 hete volt peteérésem. Létezik hogy esetleg tehes maradtam? Furcsa tüneteim vannak. Evés után olyan a gyomrom mintha szikla lenne benne. Állandóan furcsa íz van a számban. Sokszor megszédülök, és hányinger kap el ez idő alatt. A hasam pedig jobb oldalt szúr, néha fáj. Ilyen tüneteket senki nem írt még. Ezek lehetnek jelek? És milyen az émelygés? MIhez hasonlít?
2007. nov. 26. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A peteérés után még legalább egy hét mire a petesejt levándorol a méhbe, és a terhességi tüneteket általában a beágyazódást követően szokták érezni. Nem lehet, hogy esetleg valami gyomorproblémád van? Minden vicc nélkül gondolom, a tüneteid nem hétköznapiak, szerintem meg kéne nézetned magad egy szakorvossal, ha nem múlik el.
2007. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek az 1so valasszal,esetleg az nem lehet h annyira szeretned h mar bekepzeled a tuneteket?ha egy hete volt peteeresed kb mewg egyhet es megkell jonnie ha nem vagy az,peteerest koveto 14.napon,ha nem jon meg tesztelj,kivanom h ugy legyen ahogy te szeretned
2007. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, van olyan, aki nagyon hamar megérzi. Ha nem jön meg 1 hét mulva, csinálj tesztet és menj orvoshoz. Addig nem sokat tudsz tenni.

Nekem nem volt émelygésem, nem tudom elmondani milyen érzés, de a többi stimmel a terhességgel. Nekem nem volt hányingerem, de a gyomrom nehéz volt, szikla ahogy te írod. A szám is furcsa ízü volt, és a has is fáj úgy 10 hétig-nekem legalábbis.

2007. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!