Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Béranyaságot mikor vagy...

Béranyaságot mikor vagy hogyan lehet vállalni?

Figyelt kérdés
Oké ez hülyén hangzik, de szeretnék terhes lenni (nem most hanem majd pár év múlva) viszont nem szeretnék gyereket nevelni meg úgy amúgy sem szeretnék gyereket, csak terhes akarok lenni, így eldöntöttem hogy béranyának tökéletes lennék. Szóval az lenne a kérdésem hogy van valami kritérium vagy ilyesmi aminek meg kell felelni?

2017. dec. 15. 21:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A reggeli rosszul létekre, az állandó orvoshoz járásokra, a folytonos aggódásra hogy minden rendben legyen a gyerekkel odabent vagy esetleg arra gondolsz hogy megváltozik a testem, hogy átalakulok teljesen és nem csak külső szempontjából? És még sorolhatnám. Mert akkor szerintem tudom.
2017. dec. 15. 22:16
 12/15 anonim ***** válasza:
Vészes hányás miatt kórház, túl korán nyíló méhszáj miatt állandó fekvés... Csak 1-2 "apróság", ami miatt a munkából is hónapokra kieshetsz.
2017. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%
Lehet hogy most azt mondod nem szeretnél gyereket és lehet ezt fogod gondolni 5 év múlva is, amikor esetleg béranya tudnál lenni (tudom itthon illegális), de azt viszont nem tudod milyen csodálatos érzés, amikor benned növekszik egy új élet, mocorog a pocakodban, napról napra nő. Amikor a hasadra teszed a kezed és ott nyomja ki magát. Szerintem az a lelketlen dolog, ha ezt valaki végigcsinálja szánt szándékkal pénzért és utána adja oda a szülőknek a babát.
2017. dec. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%

Szóval szeretnél hányást meg társait?

Ha ez a kérdés nem trollkodás.... :) De, az.

2017. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
Esküszöm nem vagy normális! Még most igy látod. Annak idején én azt mondtam nem szülök ,csak örökbefogadok,hogy egy olyan gyerkőcnek akiről lemondtak a szülei jobb jövőt biztositsak . Mégis kismama lettem és nem tudnám elképzelni azt ,hogy miután 9 hónapot végig húzok állandó rosszul létekkel ,álmatlan éjszakával stb ,hogy bárkinek is odaadjam . Ö az én kisbabám, én hordtam a szivem alatt ,én éreztem minden mozzanatát ... majd más meg felneveli helyettem ,pótcselekvésből?
2017. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!