Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Becsúszhat így iker terhesség?

Becsúszhat így iker terhesség?

Figyelt kérdés

Pár napos eltéréssel mind a 2 petefészek fájt, és közép időben is vagyok.

(Tudom nem megy csak úgy varázsütésre a baba projekt, de azért aktívan együtt vagyunk)



2017. dec. 17. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor "becsúszhat" ikerterhesség.

Nekem minden menstruációnál fáj mindkét oldalt. (bár nem ikrekkel lettem terhes egyszer sem, 2 gyerekem van)

2017. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok terhesség eleve ikresnek indul, csak az egyik felszívódik korán. Ilyeneket felesleges jósolgatnod, vagy az lesz, vagy nem.
2017. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeim szerint én felváltva éreztem a peteérést.

Kétpetéjű ikreim vannak.32 éves voltam akkor, én úgy gondolom inkább a korom miatt lettek.

[link]

2017. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Elolvastam, erdejében cikk.


Túlsúlyos vagyok,

Napi szinten sok tejterméket fogyasztok,

Még szoptatok, másfél éves a fiam

Volt rá példa a családban iker terhessége, elvileg év vagyok a 6. Leágazás ahol még előfordulhat.


Na majd meglátjuk mi lessz :) vagy nem

2017. dec. 17. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltam párszor ultrahonagos vizsgálaton középidőben. Mindig csak a jobb petefészkemet éreztem, minden hónapban. Aztán egyszer jobb oldalt látott tüszőt, máskor bal oldalt. Volt hogy semmit bem éreztem, mégis volt tüsző, erre nincs mit adni szerintem.
2017. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve borzasztóan elkezdett fájni az egész hasam. Négykézlábon mentem a lakásban, annyira görcsölt. Bementem a klinikára, megultrahangoztak. Kiderült, hogy egyszerre 4 petesejtem ért meg, ettől voltam annyira rosszul. Abból valószínűleg ikerterhesség lett volna. De csak 19 voltam, eszembe se jutott gyereket vállalni.
2017. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!