Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan közületek, aki azt...

Van olyan közületek, aki azt hitte menstruációs fájdalmai vannak, kozben pedig baba volt a dologban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kár ezen egyenlőre agyalnom, majd kiderül, de mérhetetlenül boldog lennék, ha most mégsem premenstruációs tüneteim lennének, hanem a kisbabám jelezne nekem. :D 8 nap a nemvártig, erős mellfájdalom.


Tudom, hogy buta kérdés, negativ válaszra ne is pazaroljátok az energiát, inkább használjátok más kérdés alá egy segítő válaszra! :)



2017. dec. 22. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos a premens és koraterhes tünetek a nők kb. 80%-ánál megegyeznek. Nekem pl. mindhárom terhességem kezdetén és az összes menstruációmnál totál ugyanaz az érzés volt a hasamban/méhemnél.
2017. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nemvárt előtt volt pozitív tesztem és a nemvárt napján mégis izgultam, hogy nekem márpedig meg fog jönni, annyira görcsölt a hasam. De nem, minden rendben volt, terhes voltam. :)
2017. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 VeDi84 ***** válasza:
100%

Jelen!

Meg sem fordult a fejemben, hogy terhes vagyok. Annak ellenére, hogy terveztük. (5 éve próbálkoztunk sikertelenül). Nemvárt előtt napokkal állandóan a wc-re jártam, mert mindig azt hittem, hogy most tuti megjött. Szerencsére azóta sem jött meg! 😊

31 hkm

2017. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik lombik és 100%-ig biztos voltam benne, hogy nem sikerült és nem vagyok terhes, mert menstruacios tuneteim voltak. Tesztelni se teszteltem, csak a kötelező Vervetelre mentem el, amikor megjött az eredmény az orvostól tudtam meg, hogy terhes vagyok
2017. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:) Nagyon jó ezeket olvasni. Bár nem szabad magam elbízni, de kapaszkodok ebbe a pici reménybe, amit most adtatok! :)
2017. dec. 22. 20:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam, hogy már az első hónapban összejön a baba, és terhes leszek. A hasam is görcsölt, de a hónap elején antibiotikumot szedtem, azt hittem, amiatt késik. A nemvárt napján a tesztem negatív lett, egy héttel később újra néztem, és erős pozitív volt.


Utána még hetekig görcsöltem, aztán elmúlt, de később többször visszaköszönt a fájdalom. A mellfájdalom az első trimeszterben végig kitartott. Azóta megszültem, már 3 hónapos a babám :)

2017. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden menstruáció előtt leszakadt a derekam, terhességem előtti napokba is így volt ,mérlegődtem is hogy ez a hónap is elúszott..

Aztán 1-2 nappal nem várt előtt furcsa volt mert elkezdtem olyan szagokat érezni amit más nem ( nem,nem beképzeltem), és keserű íz volt a számba.

2017. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokkal erősebb pms tüneteim voltak, mint szokott lenni. A mellfeszülés volt a legkellemetlenebb, baromira fájtak. Stresszes hónapok álltak mögöttem, emiatt sokszor késett néhány napot, de egy hét után gyanús volt, úgyhogy teszteltem, pozitív lett. :)
2017. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is menstruációs tüneteim voltak. Mellfájdalom görcsök levertség stb. Mikor megkellet volna jönnie barnás folyásom volt és abba voltam h megfog jönni, de semmi nem volt csak maszatolás de nem minden nap. Egyik nap megkértem a párom h hozzon egy tesztet. Gondoltam felesleges lesz úgy is mert sokszor jártam már így de biztos ami biztos. Munkából haza értem megittam egy kávét és eszembe jutott ja igen gyors tesztelek egyet. Hát ahogy rácsöppentettem két erős csík mindjárt kijött. Nem is akartam hinni a szememnek nagyon megdöbbentem. A sok negatív teszt után egy pozitív hihetetlen volt. Szóval igen lehet pms is de akár baba is. Drukkolok. 33 hkm
2017. dec. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy leírtátok ezeket! :) Kellemes ünnepeket kívánok Nektek! ❤
2017. dec. 23. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!