Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki antidepresszáns...

Van valaki aki antidepresszánst szedett terhesség alatt? Lett valami baja a babának?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A családban van. Nem súlyos, de genetikai beteg a gyerek, de azt hiszem, az nem a gyógyszertôl van, bár nem értek hozzá. Viszont h neurológiai baja lett-e tôle, az majd úgyis csak késôbb derül ki. Ráadásul sokáig szoptatták is, ami alatt szintén kapta.
2017. dec. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem veletlen nem lehet gyogyszert szedni terhesen. Gondolod az antidepresszans jobb? Vert sem leet adni, ha olyan gyogyszert szedsz. Tudom, mert enis szedtem. De meg kene szuntetni a problemat, amire szeded, mielott gyereket akarsz, nem pedig bejuttatni az o veraramaba is a bogyodat!!!
2017. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom 2es hogy honnan veszed, de én simán adhattam vért múlt hónapban, pedig évek óta anti depresszánst szedek. Am

úgy kérdező, nem lehet szedni terhesség alatt. Én se szedtem, túléltem, megszületett a fiam és újra szedem. Ennyit ki lehet bírni a gyerekedért. Ha meg úgy érzed, hogy gyógyszer nélkül nem bírnál ki 9 hónapot, akkor nem való neked gyerek.

2017. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy lehet szedni terhesség alatt, ha a nőgyógyász és a pszichiáter is rábólint. Sokan csinálták már így végig a terhességet, mérlegelni kell, hogy le tudod-e tenni a terhesség idejére. Szerintem a nyugtató az, ami káros, az antidepi orvosi kontroll mellett nem problèma, csak tudjanak róla. Én pár évig szedtem, de ahogy kiderült, hogy terhes vagyok, egyből letettem (kb 2 hét alatt, mert fokozatosan kell letenni). Nőgyógyászom amugy azt mondta, hogy nem probléma, ha szedem, de volt bennem annyi erő, hogy letegyem. Utánaolvastam és úgy rémlik, hogy a szülésnél lehet esetleg nehézség, ezért fontos hogy az orvos tudjon rola. Terhes vagy már vagy most tervezitek?
2017. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyertelmuen nem megoldas egekig bogyokon elni. Es ugy nevelni gyereket. Egeszseges embert es parkapcsolatot is megvisel egy gyerek szuletese. Elobb a problemat kell megszuntetni. Aztan gyereket csinalni.
2017. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ügyfelem szedte, a 2 hós babát bennfekvéssel vizsgálták, mert olyan görcsei voltak, valami nagyon ritkán előforduló epilepszia+ más betegség összetételét nyerte meg szegényem :( (nem írom le mi a másik, talán ha pár ilyen beteg van az országban). Bizonyítottan a bogyótól lett, amit anya szedett (pedig csökkentették az adagját, mikor kiderült, h terhes - persze ezt is csak 4-5 hónapos terhességnél vette észre... állítólag
2017. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!