Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, aki antidepr...

Van olyan anyuka, aki antidepresszánst szedett a terhesség alatt és baj volt a mozgásával?

Figyelt kérdés
Az én babám 12hós és nagyon levan maradva mozgás terén.még csak forog meg kúszik.neurológiailag semmi baja.
2014. márc. 26. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

És a védőnő, gy.orvos mit mond?!

Értem én, hogy neurológiai szakemberek szerint nincs semmi baj, de a gyerkőc nagyon le van maradva, ami miatt további kivizsgálások szükségesek.

Elég erős izomzata van? Sír a mozgások közben? Hamar feladja pl. a mászást, ha nem sikerül?

Szerintem kérj minél több helyre beutalót kivizsgálásra. Közben pedig nem ártana Dévény torna vagy valami helyi baba-mama tornás órákat vennetek, ahol elősegítik a kicsik mozgásfejlődését.


Egy gyerkőccel találkoztam eddig, aki 2,5 évesen még mindig nem járt!

A gy.orvos és a védőnő már "lemondott" róla, mert az anyukát nem lehetett meggyőzni, hogy ez NEM normális állapot. Végül a gyámhivatal avatkozott bele a dolgokba és elvitték a gyereket kivizsgálásra, ahol kiderült 1-2 probléma.

2014. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem amilyen gyorsan tudsz, keress egy Dévény-tornászt!
2014. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvos,védőnő azt mondja,h.lusta,nagydarab gyerek,semmi szellemi rendellenességet nem látnak.javasolják a korai fejlesztőt.
2014. márc. 26. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Az orvos és a védőnő nem látja,ha mondjuk le vannak tapadva az izmai! Nekünk se látták! A saját fejem utan mentem.Már 1hónapja járunk Dévényre és rengeteget javult a kisfiam. A Te gyermeked,dönts ahogy jónak látod,de legalább mutasd meg egy tornásznak :-)

Sok sikert!

2.voltam

2014. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!