Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 6 nappal...

Menstruáció előtt 6 nappal lehetnek már terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2017. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pár napja kicsit nehezebb a wc-zés,pedig oda figyelek az étkezésre, menstruáció előtt pedig pont forditva szokott lenni.
2017. dec. 26. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez jelenthet bármit is, a kaja, kevés folyadék stb. Amúgy én puffadni szoktam menstruáció alatt, néha hasmenésem is van.

De egy tesztbe senki se hallt még bele, ha esélyes :)

2017. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de még korai lenne a tesztelés
2017. dec. 26. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt egy héttel már pozitív volt a teszt .
2017. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a melleim már majd le szakadtak egy héttel az esedékes mensi előtt mégis negatív lett a tesztem egy nap késésnél és csak egy hét után lett pozitív. Bennem akkor fel se merült hogy ez terhesség miatt van, pedig azelőtt sosem fájtak a melleim.
2017. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első terheségemnél Nekemis fájtak a melleim és a hátam azelőtt egy héttel már.. de most nem :( most csak a hasam szurt, és mintha jobb lenne az étvagyam, és székrekedés vagy 3napig de ez nem attól van szerintem :(
2017. dec. 26. 18:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Éjjel fájt a hátam és a mellem is, szerintem meg fog jönni :(
2017. dec. 27. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!