Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idö alat jött...

Kinek mennyi idö alat jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Mi 6 hónapja próbálkozunk de még semmi. 30.-ra nem várom de nem hiszem hogy sikerült 20/L
2017. dec. 27. 23:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
3. hónapban sikerült. 24/L
2017. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De jó 😃 gratulálok!😃
2017. dec. 27. 23:21
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Amikor terveztük, mindkétszer második aktív hónapban sikerült.

(Plussz 2x becsúszott, de ők sajnos nem maradtak velünk...)

2017. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát akkor mi nem vagyunk olyan szerencsések mint ti 😔. De pozitívan gondolkozunk mindig
2017. dec. 28. 00:01
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Anya áttért egyik tablettáról a másikra, közben együtt voltak párszor apával és voilá--->megszületett a kisöcsém.
2017. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

40 perc, kb ennyi idő alatt szakadt ki a gumi. Plan B, majd abort. 25 éves nincstelenek voltunk. Ítélj el, te dolgod, de saját magunkról is alig tudtunk gondoskodni, rokonok meg nincsenek.


Érdekes, hogy aki biztonságban tudja vállalni a gyereket, az panaszkodik hogy nem jön össze, akinek meg balesetből összejön és nincs pénze saját magára sem, az elveteti.


Jó lehet 20 évesen megélni azt a biztonságot, ahol egy gyereknek már nem kell az utcán aludnia! Remélem összejön nektek, ha ennyire várod!

2017. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én nem ítéllek el, nem is szoktam senkit addig amig engem nem bánt!Nem vagyunk minksem gazdagok de nem is panaszkodhatok mert szegények se vagyunk!Nekünk sincs meg mindenünk de szerencsére jól haladunk!Én a te szavaidbol itélve mintha ellenszenves lennék neked de remélem csak én gondolom rosszul.Igen ezt én is észre vettem pl a családba és a barátok között 5 baba született úgy hogy nem készültekrá és ebben az 5 babában 2 ikerpáros is van!igen várjuk a picikét
2017. dec. 28. 01:57
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ellenszenves. Nem ismerlek. Nem tudok ilyen mondani rólad.


Lehet rosszul fogalmaztam. Az biztos, hogy a gyerekvállalásban ellentétes póluson vagyunk, és ez furcsa. "nem akar, de véletlenül összejön" és "akar, de nem jön össze". Egyszerűen furcsa a természettől, hogy ez így van. Nem iróniából írtam, nem azért, hogy rosszul érezd magad.


Kedves barátoméknak 2 évig nem jött össze, aztán kiderült, hogy azért, mert mindketten cukrosok és emiatt a pasas sem termel rendesen és a nőnek sem épül be a méhfalba. 1 éves elég komoly diéta után sikerült nekik. Furcsa látni, hogy mennyit szenvedtek emiatt és jó látni, milyen örömmel készülnek.


Én örömmel olvasnám, hogy ha összejönne nektek! Minden várt babának örülni tudok.

2017. dec. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre 3 évet vártunk,most a 6. hónap lett sikeres,eddig csak + tesztem van. 27 éves vagyok.
2017. dec. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Első próbálkozásra, de előtte ezt komoly felkészülés előzte meg, mivel egészségileg rendbe kellett jönnöm. Az beletellett pár évbe :)
2017. dec. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!