Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez nem terhességi tünet?

Ugye ez nem terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Mostanában meghíztam picit, nyár óta 5-6kg felszaladt... előtte sem voltam nádszál alkat, sem izmos. Korábban kicsi volt a hasam és a mellem is... most meg már úszógumim van, előrefele. Illetve nőtt a mellem. Ami miatt megijedtem az az, hogy eres a mellem. Igaz a lábamon is vannak vékony kékes/zöldes erek, de ez most a mellemen jelentkezett. Tényleg nőtt...már kitölti azt a melltartó kosarat amit korábban nem. December elsején szexeltem utoljára. 24.-én megjött. Védekeztünk óvszerrel, amit megnéztünk utána. Illetve szedek egy gyógyszert aminek mellékhatása fogamzásgátlás. Nyilván nem a hónapban nőtt meg a hasam és a mellem... csak most jutott eszembe...

#terhesség #hízás #eresség #terhességi előjel
2017. dec. 27. 23:28
 1/3 anonim válasza:
43%
Terhességi tesztet nem díszből veszik... és a nőgyógyászhoz se divatból mennek a nők...
2017. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Azért azt már észrevetted volna, ha terhes vagy..

A hízás alatt a mell is nő..sőtt..nekem 8-9 kg súlynövekedéskosárméretet és hátméretet is növelt...


Terhesség alatt fogytam a 15. Hétig, a hasam mégis nőtt(igazából puffadt) de a mellem pedig. Az akkor 5kg-mal korábbi helyzethez képest B-ről D lett..

Szőval fogyással is nőtt a mellméretem..egyébként szemmel nem annyira látszott, és hordtam a C-s melltartókat is, nem minden fazon állt furán...de a D a kényelmesebb.


Tesztet egyébként nem viccből találták ki..

Főleg, hogy nem minden kinek van tünete...nekem ennyi..

Azt hittem volna, hogy megint felszedtem...úgy is éreztem magam..de a mérleg mást mutatott

2017. dec. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg a gyógyszertől jönnek rád a kilók.Nem vagy terhes.
2017. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!