Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen erzes volt tobbedik...

Milyen erzes volt tobbedik gyerekkel pozitivat tesztelni?

Figyelt kérdés

Mennyi ido utan sikerult?

Tervezett volt?



2017. dec. 29. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Tervezett volt, elsőre sikerült ő is. Nyugtáztuk és kész, nem volt örömujjongás
2017. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez nagyon lehangoló.....
2017. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanúgy örültünk mindháromnak. Tervezettek voltak, az első-másodikra 2-2 évet vártunk, a kicsire 4 hónapot. Az egyetlen különbség az volt, hogy az első után már nem sírtam el magam ijedtemben, mert tudtam, mire számíthatok. :D
2017. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen semleges érzés volt, sőt, kissé lehangoló.

Igazából nem is terveztük, csak lazán védekeztünk, de ha már összejött, megtartottuk.

Tervezetten csak kb. 1 év múlva akartunk volna 2. babát.

2017. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sokkoló lenne, mert nem tervezünk testvért a 4,5 éves fiunknak.
2017. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Elsőre sikerült a tesó.Örültünk,de azért nem volt olyan intenzív hatàsa,mint az elsőnek.
2017. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nagyon jó érzés volt. Sőt, az elsőnél (5. hónapban sikerült) inkább ijedt voltam, most a másodiknál (3. hónapban jött össze), nagy volt a boldogság. Eleve szerettem volna kis korkülönbséget (kb 2 év lesz köztük), így most jobban rágörcsöltem (az elsőnél nem volt semmi görcsölés), de hála az égnek hamar összejött.
2017. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Elány ***** válasza:

5 hónapja próbálkozunk. A pozitív tesztnél ugyan úgy elsirtam magam. A kislányomat nem látták első uhn ott úgy éreztem meg akarok halni hogy mégse vagyok terhes. Aztán 2 hét múlva szívverés és minden rendben volt. Most mikor nem talált a doki embriót se petezsákot elkönyveltem hogy a tesó is mókamester. A laborig persze picit izgultam de az ugyan úgy kimutatta a várandósságot mint 2 éve. Várom hogy lássam de már beleéltem magam és tudom minden rendben lesz.

Kislányomra én 10 évet vártam de Ő csak a megfelelő apucit akivel 2.hónapban sikerült is mikor megbeszéltük hogy jöhet a baba.

2017. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sokkot kaptam, mondjuk az elsőnél is. De az elsőnél nem vettük komolyan a védekezést viszont a másodiknál alig volt szex, nem a papír szerinti időben volt a PÉ hanem 1 héttel később és megszakítást alkalmaztunk.
2018. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!