Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

8 napja voltam együtt a barátommal. Az óvszer nem szakadt ki, de kifolyt alul, és én is olyan lettem. Nem élvezett belém.

A baleset után 2 órával bevettem egy 72 órásat, (Escapelle) másnap kicsit rosszul voltam töle, de semmi különös. Egy hét múlva kellene megjönnie, de tegnap óta enyhe alhasi fájdalmat érzek, mint ami menstruáció elött szokott lenni, bár lehet csak beképzelem már....


2017. dec. 26. 22:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Mivel bevettél esemény utáni tablettát valószínűleg nincs baj. :) Plusz nem szabad izgulni mert attól késhet a menstruáció. Ne aggódj!
2017. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! De ez az alhasi fájdalom mitől lehet?:( tényleg egyáltalán nem erős. Azt is olvastam, hogy az escapelletől hamarabb megjöhet/késhet, lehet annak a jele?

Próbálok nem izgulni, de annyira félek.

2017. dec. 26. 23:12
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Áruld el nekem, mi folyt ki a gumiból, ha nem élvezett beléd? Az előváladék nem akkora mennyiség, hogy látványos legyen. Szóval szerintem a pasid átvert. Ez az egyik.

A másik, hogy az esemény utáni egy lórugásnyi hormon, akár fél évre is felboríthatja a ciklusaidat. Így tehát egyáltalán nem kell csodálkozni, ha összevissza jön meg, vagy akár több hónapig nem jön meg. Ez nem cukorka.

Én mondjuk ennyi miatt nem vettem volna be, a sperma nem felfelé folyik, max kifolyt alul a gumiból (bár tény, hogy én tudom rendesen használni a gumit, sose folyt ki belőle semmi).

21N

2017. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem tudom, miért kell ilyen rosszindulatú és flegma stílusban válaszolnod, szerintem itt erre senki nem kiváncsi, arra sem hogy te hogyan használod a gumit. Amikor élvezett akkor húzta ki, és képzeld el SPERMA folyt le mivel általában ilyenkor sperma távozik a hímvesszőből. Nem értem ezen mi olyan elképzelhetetlen :D
2017. dec. 27. 00:42
 5/18 A kérdező kommentje:
Mellesleg tisztában vagyok az esemény utáni tabletta komolyságával, azzal is mennyire befolyásolja a ciklusom stbstb... Ezt sem kérdezte senki. Nem 13 évesen szexelgetek, hidd el nem felvilágosítást kértem.
2017. dec. 27. 00:44
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Azt írtad, nem élvezett beléd... Akkor most mégis? Ennyi erővel a te idióta kérdésedre se volt kíváncsi senki.
2017. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Ha meg tisztában vagy vele, mi a kérdés?
2017. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Terhességi teszt


Dugtál? Nem = Nem vagy terhes, Igen = Terhes lehetsz

2017. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jaj istenkém aludj már :)
2017. dec. 27. 01:05
 10/18 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok:fájhat a hasad ciklus előtt, nagyon sok "előzménye" lehet mindenkinél más. Nekem pl hányingerem van gyakran, de volt hogy puffadtam (az ma már nem jellemző).

A hasfájáson Nospaval vagy Algoflex M-el segíthetsz, de jó rá a meleg vizes borogatás is vagy a melegítő párna. :) Próbálj pihenni.

2017. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!