Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 napja késik. Múlt hét...

15 napja késik. Múlt hét elején voltam orvosnál, meg van vastagodva a méhnyálkahártya, de mást nem látott. Hétfői tesztem negatív. Akkor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia..van akinek nem mutatja a teszt csak hetek múlva a nemvárt napja után..lassan termelődik a hcg..akármilyen ok miatt..és van olyan akinek vizeletből ki sem lehet mutatni..van egy nemtom most mi a megnevezése..a lényeg, hogy valami vegyi anyag a nő szervezetében blokkolja és nem mutatható ki vizeletből..de vérből vagy uh-ból igen..az is lehet ,hogy mensi előtt fogant nem sokkal..igaz a luteális szakasz rövidsége miatt meg kellett volna jönni..de ha elég magas a progi termelés akkor van rá esély, hogy befúrja magát..és ezért nem látja még a doki..de hamarosan kiderül, kívánom a legjobbakat.
2010. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem méred a hődet? Esetleg az is adhat egy támpontot. Ha magasan van, akkor lehet baba a dologban.
2010. jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyenkor már UH-on lehet látni felritkulást, ami általában babát jelez. Lehet, hogy egy később fogant bébi van a pocakodban.
2010. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó!Bocsi a tudatlanságomért de elmondanád mi az a felritkulás?

Köszi!

2010. jún. 4. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor babó készül és túl korai az uh-akkor azt szokták ráírni, hogy nyálkahártyán felritkulás látható..oda fúrja be magát vagy fúrta be a picúr.
2010. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem már!Köszi!
2010. jún. 4. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!