Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 halvány pozitív teszt,...

3 halvány pozitív teszt, megvastagodott méhnyálkahártya, aztán negatív teszt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Soha nem késett a mensim.Pár nap után csináltam igaz,hogy egy nap,de két tesztet,mindegyik halványan pozitív lett.Elmentem dokihoz,megvastagodott méhnyálkahártyán kivül nem látott semmit,azt mondta terhes gyanus vagyok,menjek vissza. Pár nap múlva bevéreztem,ijedtségemben csináltam még egy tesztet,ami szintén halványan,de pozitív lett. Doki újra megvizsgált,nem látott semmit,majd 2 nap múlva elmentem laborba vizeletmintával,ami alapján már negatív lett a teszt. Szerintetek terhes voltam?
2009. szept. 27. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta terhes gyanús vagy, akkor valószínű elindult a folyamat, beágyazódás megvolt, de nem tapadt meg rendesen és kilökődött. Ha ez kicsit megnyugtat, ilyen minden nővel előfordul élete során párszor, úgyhogy észre sem veszi. Fel a fejjel!
2009. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, csak nagyon-nagyon korán ment el a baba. :(

Ha később tesztelsz lehet nem is vetted észre. Nagyon sok terhesség szakad meg így, illetve hogy csak azt érzékeli a nő, hogy késve jött meg a menzesze.

2009. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Csúnya vigasz,de jobb előbb,mint később... :(

Igazából az bánt,hogy már egy éve próbálkozunk és lassan már kezdek arra gondolni,hogy nem is lehet természetes módon babánk és jó lett volna tudni,hogy mégis sikerült...

2009. szept. 27. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Pont így jártam, mint te! Késett, kettő teszt is pozitív, utána meg vérezgetés és negatív teszt. És 3. nap, amikor megjött, nagyon fájdalmas volt, és darabos is volt a vér. Tuti, hogy elment a baba. Mi is 1 éve próbálkozunk. Engem az vigasztal, hogy jobb ilyenkor, mint pl 5 hónaposan. Van kettő ismerősöm, akik így jártak, mint mi. Az egyik a következő hónapban ikrekkel lett terhes, a másik 2 hónap múlva teherbe esett. Ne keseredj el!!!
2009. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi,aranyos vagy!:)

Nekem is darabos volt a vér...de ha ezt nézzük,elég sokszor volt aludt vér mensi alatt...:( És igen,igazad van,inkább most,mint később.

Te szedsz valami vitamint,gyógyszert? Voltatok már dokinál?

2009. szept. 27. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
14:32-es vagyok. Nem szedek én már semmit. Ittam a palástfű teát, de aztán valaki feldobta itt, hogy veszélyes is lehet, és akkor elgondolkodtam, hogy tényleg, orvos nem ajánlotta és ki tudja, hogy igazából mit okozhat (mellesleg meg rá van írva, hogy méhösszehúzódást okoz!). Szedtem már Elevitet, attól székrekedést kaptam, utána váltottam Gravidára, attól meg 2 hét után rosszul voltam (szerintem telítődött a szervezetem ezzel a "vitamin-bombával"). Dokinál voltam, elkezdtük a sterilitási vizsgálatot. Hormonértékek szerinte rendben, uh rendben, most a párom jönne. De ezek a dolgok is eltartottak 3 hónapig, és már beleuntam. Nem mentem vissza beutalóért a páromnak. Most úgy vagyok vele, ha nyárig nem lesz baba, akkor folytatjuk a kivizsgálásokat.
2009. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kitartás, ha itt az ideje úgyis jön a baba, főleg ha már egyszer terhesgyanús voltál. Mert akkor lehet babátok, sőt lehet, hogy pár hónap múlva ideírod, hogy pár hetes kismamai vagy :)

Fel a fejjel!

2009. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én sem szedtem idáig semmit. Most akarom elkezdeni a méhpempő kapszulát.

Ha másra nem,az állandó sztresszre,idegességemre,anyagcserémre legalább jó lesz!:)

És remélem tényleg nincs bajunk és nálatok is,nálunk is hamarosan beköszönt a várva várt csoda... :)

2009. szept. 28. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!