Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsot szeretnék?!

Tanácsot szeretnék?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval röviden a történet: egy sráccal volt kb 2-3 hónapos kalandom, közbe én megszerettem, és állítolag ő is kezdett érezni valamit irántam.(ebben nem vagyok olyan biztos.De ez lényegtelen. A bibi a dologban, hogy barátnője van és most már egy picije is született. Szóval a lényeg, hogy lett egy halvány pozitiv tesztem, valószinűleg terhes lettem tőle. Viszont nem akarom tönkre tenni a kapcsolatát, azzal hogy bejelentem, hogy terhes vagyok. De szerintem megérdemli, hogy tudjon róla. Elvetetni nem szeretném, nem a gyerek tehet róla, de annyira tanácstalan vagyok, mindennel kapcsolatban. Nagyon sajnálom, hogy igy alakult, de viszont, ha biztos a terhesség azt nem bánom.Tudom, jön majd a sok rossz hozzászólás, de nem kioktatást szeretnék, meg szidkolozást, mert arra nem vagyok kiváncsi. Szóval a kérdés, hogy mi ki mit tudna tanácsolni, igy mindennel kapcsolatban?Elmondjam ne mondjam? Valaki hasonló helyzetben, hasonló történettel?
2017. dec. 31. 20:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám azt hiszem, bár egy féreg ez a pasi a szememben.
2017. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ok hogy te is hibás vagy, de elsősorbsn magaddal szúrtál ki. A csávó aki ilyen gerinctelen, tönkreteszi maga a kapcsolatát, ha nem veled majd mással lebukik.
2017. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, légy öszinte. Joga van tudni, ráadásul mint apának kötelezettségei vannak. Tudom hogy ez rossz lesz mert rá mehet a fiú családja, de kettő kell a tánchoz és a te gyerekednek is vannak jogai.
2017. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Viszonyt kezdtél egy pasival, akinek a barátnője épp babát várt. Mégis mit gondoltál? Elmondhatod neki, de tuti abortuszra küld. Ha megtartod a babát maximum nehezen kivasalható gyerektartást kapsz majd, a családot szétzúzod és a te gyerekednek se lesz apja. Legalább védekeztetek volna, ha már gerincetek nincs.
2017. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 31. 20:37
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Milyen tanàcsot szeretnèl??

Mondd el, már ha biztosan terhes vagy! Mert halvány pozitív tesztekkel itt tele a padlás ès csak úgy az 5%-a tènyleg terhes.

Eszed semmi, de ezt úgyis tudod. Legalább nem engedted volna magadba a fszt csupaszon,ha már a terhes nőjèről tudva kefèltèl vele.

Ha tènyleg terhes vagy, nem lehet jó tanácsot adni, elèg tanulópènz lesz ez neked!

El tudod egyáltán a gyereket tartani vagy csak a cukimuki kisbabán jár az eszed?

2017. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

Valaki hasonló helyzetben, hasonló történettel?


Napi kettő is van, csak mikor kiderül, hogy kamu, törlik. Szerintem ez is arra a sorsa jut.

2017. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#6/6 először is, hogy jössz te ahhoz, hogy "eszed nincs, de úgyis tudod" nem az iq-ról kérdeztelek, és ha már itt tartunk neked sem lehet túl sok, mert : kérdésre kérdéssel nem válaszolunk! azt kérdeztem elmondjam-e, nem kértem, hogy próbálj oltogatni, hátha okosabb leszek legközelebb. Gondolom te szent ember vagy,sosem hibázol.ezért jár a pacsi :)
2017. dec. 31. 21:12
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen megtartod a babát, akkor igen, mondd el neki, mert amúgy is kiderülne, hogy ő az apa, ha egy kicsit is tud számolni, tehát kár titkolóznod. Ha gondolkozol az abortuszon, akkor lehet, hogy nem mondanám el, felesleges további bonyodalmaktól kímélnéd meg magad.
2017. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha lesz szívhang akkor mond el Neki. Nekünk van a Férjemmel egy 1 éves kislányunk. Nagyon szeretem, de ha ilyen történne biztosan elválnánk. Ezzel nem csak az a baj, hogy megcsalt, hanem arra nem vette a fáradtságot, hogy védekezzen... Ha esetleg Téged választ (tudom ez nem volt kérdés) akkor azért félő, hogy Veled is megteszi ezt.
2017. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!