Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsot szeretnék?!

Tanácsot szeretnék?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval röviden a történet: egy sráccal volt kb 2-3 hónapos kalandom, közbe én megszerettem, és állítolag ő is kezdett érezni valamit irántam.(ebben nem vagyok olyan biztos.De ez lényegtelen. A bibi a dologban, hogy barátnője van és most már egy picije is született. Szóval a lényeg, hogy lett egy halvány pozitiv tesztem, valószinűleg terhes lettem tőle. Viszont nem akarom tönkre tenni a kapcsolatát, azzal hogy bejelentem, hogy terhes vagyok. De szerintem megérdemli, hogy tudjon róla. Elvetetni nem szeretném, nem a gyerek tehet róla, de annyira tanácstalan vagyok, mindennel kapcsolatban. Nagyon sajnálom, hogy igy alakult, de viszont, ha biztos a terhesség azt nem bánom.Tudom, jön majd a sok rossz hozzászólás, de nem kioktatást szeretnék, meg szidkolozást, mert arra nem vagyok kiváncsi. Szóval a kérdés, hogy mi ki mit tudna tanácsolni, igy mindennel kapcsolatban?Elmondjam ne mondjam? Valaki hasonló helyzetben, hasonló történettel?
2017. dec. 31. 20:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
44%

Nem vagyok szent, de ekkora balek sem, mint te! 😊

Vertyoghatsz itt nyugodtan, attól neked mèg nem lesz jobb, nekem meg mindegy! Ès leírtam, mit csinálj, csak ugye ennyi èsszel mèg fel sem tudod fogni!

Na pusszcsi!

2017. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek !

azért látom vannak értelmes emberek is:)

utolsó: igen elmondtad? ismeretlenül le hülyézel és gondolom nem én vagyok az első és utolsó sem. na nembaj ettől én jót alszok. :)

2017. dec. 31. 21:41
 13/30 anonim ***** válasza:
70%
Attol mert jol alszol, attol meg egy gerinctelen, undorito no vagy :) aki ilyet csinal egy csalados ferfival... Megerdemled hogy gyedul neveld. Legalabb gumit rakhattal volna a fszara... Grat! Jo pelda!
2017. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Miért tartod meg ezt a babát?!
2017. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy miért ragaszkodsz a babához, ha kapcsolata és gyereke is van már a pasinak? Mindig is te és a gyerek lennél a második, ha megtartanád.
2017. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az olyan "nöket",akik olyan pasikkal fekszenek össze,akiknek kapcsolata,családja van.

Tényleg ennyire kevés a f@.z a világon vagy mi?

Annyi szingli pasi van...miért pont olyannal kell du.ni akinek van párja?

Undorító 🙀

2018. jan. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt, hogy utána teherbe verődjenek, mert annyi esze sincs, hogy vèdekezzen! Nyilván azt hiszi, majd így őt választja az a pasi,aki a terhes nőjèt vele csalta! 😊

Szegèny, olyan kis ostobenkó!

2018. jan. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

elhihetitek, hogy nem szerettem volna "teherbe verodni" de ezt most ugy mondjatok mintha eroszakkal vettem volna ra a hapsit.

Persze hibaztam ezt teny es nagyon banom mar.. de nem csak en hibaztan, mindenhez ket ember kell. Es ha mar kepes volt megcsalni a terhes baratnojet, ne en legyek mar a nagyobb bun bak. Kulonben is vedekeztunk, mert ugye mindenki tudja, hogy az ovszer sem 100% biztonsagos!!!

2018. jan. 1. 10:22
 19/30 anonim ***** válasza:
Most azt akarod bemesélni, hogy óvszerrel védekezve lettél terhes?
2018. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Igen, ès gondolom mellette mèg tablettát is szedtèl 😀

Na, hagyjuk már!

2018. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!