Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki hasonló...

Babu75 kérdése:

Járt már valaki hasonló cipőben? 18 napja késik a mensim, két teszt neg. Lett. Időnként hányinger, puffadás, alhasi görcsök. Eddig pontos volt.

Figyelt kérdés
40-es nő vagyok,sajnos nincs még gyerkőc, de szeretnénk. A páromnak van egy fia. Rövidült,24-25 napos ciklusaim vannak,de most nem jött meg. Nem védekeztünk, mert baba a cél. Nem tudom mi lehet, dokihoz ezutàn megyek.
2018. jan. 1. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz harmadik tesztet, de a doki fog erre a szitura megoldást mondani valószínűleg... Hajrá!
2018. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi :)
2018. jan. 1. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk hormonális ok miatt is késhet, a többi tünetet pedig legalább annyira okozhatja az ünnepek alatti túlevés, vagy egy vírusos fertőzés.

Ha már 18 napja késik és ennyi idő után teszteltél negatívat, akkor egész biztosan nem vagy terhes. Viszont ha még az elején teszteltél, akkor ideje még egyet csinálni.

2018. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nem várttól számított 6. és 15. napon teszteltem.
2018. jan. 1. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor tuti nem terhesség miatt késik.
2018. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jajj de bírom, aki így látatlanban rámondja, h tuti nem... LEHET, hogy nem, NAGY A VALÓSZÍNŰSÉGE, hogy nem, de ne mondjuk már tutira... az én 16. napon készült negatív tesztem 16 hónapos...
2018. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én jelenleg hasonló helyzetben vagyok. 15 napja késik, teszt a 4. és 8. napon negatív, azóta nem csináltam. Eszméletlenül puffadok, pedig nem szoktam. A történethez hozzá tartozik, hogy jelenleg szoptatok, a kislányom 14 hós, viszont 9 hónapos korától visszállt pontosan 28 napra a ciklus. Szerdára kaptam időpontot.
2018. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Tegnap pozitívat teszteltem. A 16. napon. :)
2018. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kérdező, nálad mi újság?
2018. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!