Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyval mennyire segit nekem?

Clostyval mennyire segit nekem?

Figyelt kérdés
Mivel decemberben nem jott meg.Teszteltem.Nega lett.Holnap megyek dokihoz.Akarok hogy segitsen.Clostyval segithet.Ha igen most norcolutot kell majd szednem?
2018. jan. 3. 20:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Mivel meg most sem menstrualok.Akkor meghozza most norcoluttal?
2018. jan. 3. 20:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen norcolutot ir majd fel. Ha cisztád lett akk visszakell menned kiurult.e es ha igen uj kura johet.

90%ban kiurulnek

De ha semmi nincs csak nemjon meg akk egybol ujra clostit szoktak adni. Es egy JÓ orvos legkozelebb koveti a peteérésed h megreped e a tuszo. Lehet h meg se repedt azért nem jön meg..

2018. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A férjed volt már spermavizsgálaton? Mert mielőtt elkezded gyógyszerezni magad, ezt legalább nézessétek meg, nehogy feleslegesen szedd a bogyókat.
2018. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!