Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 31én csináltuk a párommal...

Ha 31én csináltuk a párommal megszakításos módszerrel és az nap kellett volna megjönnie de nem jött meg azóta sem akkor most lehetek terhes vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat kérek nagyon fontos
2018. jan. 4. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem volt rendes védekezés, nyilván lehetsz terhes (bár semmilyen módszer nem 100%-os, de a megszakításos az elég gyenge, aki nem akar gyermeket, annak nem célszerű használnia).
2018. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Lehetsz terhes,bàr kevesebb az esélye,mint peteéréskor
2018. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha látsz rá esélyt, volt már ilyen neked, hogy 2 héttel később jött volna meg, akkor igen, amúgy nem valószínű a terhesség menzesz időpontjában, de nem is lehetetlen.
2018. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Igen. Lehetsz mivel NEM védekeztetek. Van esély bőven.
2018. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Lehetsz terhes, de nem nagy esely van ra igy elnezve. Legkozelebb vedekezzetek. Nem tudom tudod-e, es tudom hogy nem errol szol a kerdes, csak elszeretnem mondani hogy ha nem tudnad, akkor menstruacio alatt is terhes lehetsz ha nem

Vedekeztek es szeretkeztek. Ezt most csak azert irtam le hogy ha nem tudod esetleg akkor mostmar igen. En ugy gondolom hogy csak akkor szabadna ket szemelynek szeretkezni mikor mar mindent tudnak a szexrol. Mert amellett hogy egy nagyon jo es szep dolog bizony vannak hatranyai HA NEM VEDEKEZIK A PAR. De ez meg mar megint mas teszta, nem foglak kioktatni. A lenyeg, hogy szerintem nem vagy terhes, de lehet hogy igen,csak nagyon kicsi ra az esely. Az elovaladekban is vannak ELO spermiumok, de ezek foleg akkor talalhatok meg ha a parod az aktus elotti orgazmusa ota nem vizelt vagy mosta meg magat ‘ott’. Reemelem erthetoen irtam le;)

2018. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. jan. 6. 01:15
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
#4 írta, hogy védekeztek megszakítással. Úgy minimális az esély a terhességre.
2018. jan. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!