Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire számít az ovulációs...

Mennyire számít az ovulációs tesztnél, hogy mennyivel elötte pisiltem, illetve, hogy mikor ittam utoljára elötte?

Figyelt kérdés
45 perccel elötte pisiltem kb, de úgy tünt, hogy elég koncentrált a vizeletem.

2018. jan. 5. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

En sosem tartottam vissza.

Ha elotte fel.oraval voltam akkoris megcsináltam.

Napi 2x teszteltem dél és délután fele

Mindig mutatta igyis(fontos h 20asnál ne legyen se gyengébb se erősebb a tesztcsík) es fastest.hurol rendeltem

2018. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem se szamitott! Ugyan olyan eros volt a teszt.

Mindegy h 2 orat tartottam vissza vagy amit 10 perc utan kipreseltem. :)

2018. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lenne még egy kérdésem! A tegnapi tesztem teljesen megatív lett, tehát csak a kontroll csík jelent meg rajta. A main már a tesztcsík is megjelent halványan. Ez azt jelenti, hogy elkezdődött az ovuláció? Tudom, hogy csak akkor számít pozitívnak, ha a tesztcsík ugyanolyan vagy erősebb, mint a kontroll csík.
2018. jan. 5. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu hogy az lh elkezdett emelkedni.:)
2018. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:).
2018. jan. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!