Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet amiatt halvány a teszt...

Lehet amiatt halvány a teszt reggeli vizeletből, mert éjszaka többször járok pisilni?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 14. vagy 15. Dpo-n és a Predictor early tesztem halvány pozitív lett. Néztem mások tesztjeit a neten és úgy látom, ilyenkor már jóval erősebbnek kellene lennie, mivel ez egy érzékeny teszt.
2018. jan. 6. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Másoknak meg eleve 1 hét késésnél lesz pozitív. Hagyd a "másokat"! Minden szervezet más! Mindenki hcg-je eltérő ütemben növekszik, eltérő koncentrációjú a pisije....eszembe nem jutott terhesen a tesztemet a neten levő tesztekhez hasonlítani mert ők "mások", nem én vagyok.
2018. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet amiatt nem túl erős, mivel akkor koncentrált a pisi, ha sokáig nem nagyon iszol és nem pisilsz. :) képet mutatsz?
2018. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2., miért akarsz képet látni? Sosem értettem egyesek miért kántálják rögtön minden tesztes kérdéshez hogy képet képet. Egy értelmes ember meg tud különböztetni 1 csíkot a 2 csíktól, halványat az erőstől, és nem tesz netre pisis papírdarabot. Mi a jó mások hugyos tesztjeinek lesésében? Ezt tényleg őszinte kíváncsiságból kérdem mert fogalmam sincs!
2018. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert kíváncsi vagyok ennyi. És nem a pisis részét teszi fel senki, hanem a csíko(t)/kat.
2018. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemvart napjan halvany pozi ugyanez a teszt,kiderult kesobb fogant meg es a 14.dpo kb a 11.volt. Mara mar 7.hetes vagyok. Pedig minden jel szerint idoben volt peteeres es megis par nappal kesobb jott ossze a babo.
2018. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem biztos, hogy december 22-én vagy 23-án hajnalban volt ovum, mert 22. este éreztem a fájdalmat, de lehet, csak hajnalban lett belőle ovu. Ezért nem tudom, hogy a kettő közül melyik dátum igaz. 3 napja x-epil teszt még teljesen negatív volt, Predictor akkor már alig látható 2 csíkos. Tegnap, azaz szombat reggel Predictor a csütörtökinél erősebb, de még mindig nagyon halvány pozi. Ma reggel, a 15. vagy 16. Dpo-n Gabriel nagyon halvány pozi, de azért látható. Csak reménykedem, hogy nem jön meg. 4 nap múlva csütörtök reggel csinálok még egy Gabrielt, hátha erősödik.
2018. jan. 7. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!