Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony ébredési hő?

Alacsony ébredési hő?

Figyelt kérdés
Elkezdtem homerozni, tegnap 35,8; ma 35,7. Vervetelen voltam, minden oke. Amilyen gorbeket neztem, nem lattam ennyire alacsony hot. Valakinek volt? Minden oke volt?
2018. jan. 6. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Pajzsmirigy betegség pl
2018. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol méred a hőt?

Milyen hőmérővel és meddig?

Hanyadik ciklusnapon vagy?

Ez ébredési hő felkelés előtt mérted?

Ezek lemaradt

2018. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Honaljban merem, digitalissal. Nem az elso csipogasig, hanem tovabb par perccel. Nem keltem fel, reggeli ebredesnel volt ennyi.

Vegyek uj homerot, es szajban merjem?

2018. jan. 6. 12:38
 4/8 A kérdező kommentje:
A 4. ciklus napomon vagyok, ezt kifelejtettem. Pajzsmirigy elvileg rendben. :/
2018. jan. 6. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Hónaljban alacsonyabbat mutat! Követő ciklustól nyelv alatt próbáld ki! Egyébként ha ez a hő a follikuláris szakaszban mért hő, még annyira nem vészes, bár tény, hogy alacsony, de szájban többet fogsz mérni!
2018. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hónaljban ez teljesen normális ciklus elején.

Viszont érdemesebb szájban mérni és nem csipogásig hanem 5 percig, mindig ugyanabban az időpontban legalább 4 óra alvás után. Persze felelés előtt kell mérni amint kinyitod a szemed.

Azért a vérvétel pontosabb eredményt ad mint a hőmérőzés, szóval ha az jo volt, akkor nincs miért aggódnod. Drukkolok!

2018. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Így nem reális ez a hő
2018. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!! Beruhazok egy uj homerore, es szajban probalom a jovo honapban. Koszi meg egyszer.
2018. jan. 6. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!