Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlag 27 napos ciklusaim...

Átlag 27 napos ciklusaim vannak, utolsó mensi dec 4-én volt. Dec31 óta tesztelek, halvány csík erősödött, majd mintha gyengülne. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Ma voltam ügyeleten. Méhnyh 15 mm, megvastagodott,petezsákot a doki nem látott. Viszont a jobb petefészekben ill. talán azon kívül vagy a kürtnél cisztikus,jó keringési falú valamit, amiről nem tudta eldönteni,hogy méhen kívüli terhesség,sárgatest és korai terhesség miatt nem látszik még a petezsák,vagy beindult valami, és már nem látszik a vastag mnyh-n kívül más a közelgő vetélés miatt. Már feladtam, félek a méhen kívülitöl. Járt már így valaki, és Babás is lett? Reménykedhetek még? 6 napja késik. Gabrielle még ma is pozitív volt xepil halványodott. Köszi előre is a válaszokat!

2018. jan. 6. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ezt az orvos tudná megmodani...
2018. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fanni2027 válasza:

Nekem úgy kezdődött hogy nem jött meg a mensim aztán teszteltem egyet kijött a kettő erős csík nagyon örültem kis babám lesz.. Aztán egyik nap elkezdtem barnazni felhívtam az orvost megnyugtatott semmi baj ez normális.. Aztán elkezdtem vérezni de másabb volt mint egy menstruacio plusz még a hasam is fajt a petefeszkemnel olvastam hogy ilyenkor ez teljesen normális nyugtattam magam pedig éreztem hogy baj van.. Aztán mar annyira fajt a petefeszkem hogy éjjeleket nem aludtam sírtam.. Egyik éjszaka megint.. De ömlött a ver és annyira fajt hogy fetrengtem.. Orvos azt mondta progi hiányom van.. Fel írja és elfog mulni.. Pedig akkor már hánytam fal fehér voltam és egésznap csak aludtam.. Be vanszorogtam a kórházba ahol egyből tudtak hogy mehenkivuli.. Fel óra múlva a műtőben voltam.. Szetrobbant a bal petefeszkem és rengeteg vér volt a hasamban.. És a legszebb hogy 7 hetesen vettek észre.. Bocsánat a regenyert!

Mielobb menj el orvoshoz remeljuk neked nem ez van! :)

2018. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az x-epil nekem össze-vissza hol halványabb, hol erősebb volt az első terhességemnél. Nem volt semmi baj. Görcs, vérzés, ami aggodalomra adhat okot.
2018. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, Kérdező?
2018. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést! Nem méhen kívüli,de baba sincs. Valószínű, hogy volt,elindult valami,de decemberben 2 petesejt is érhetett,egy elindult,egy becisztásodott. Valószínű, emiatt nrm matadt meg a baba. Normál 26-27 nap helyett 39 napis ciklust zártam, 9 napis havi vérzéssel...
2018. jan. 20. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!