Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki ismeri dr Turi Zsuzsann...

Valaki ismeri dr Turi Zsuzsannát, mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés

Nem régen költöztünk Budára és szeretnék nőgyógyászt keresni, mert februárban elmennék vizsgálatra mert sajnos nem jön össze a baba.

Nekem őt javasolták (Ir vagyok és Leiden mutációm van). Magánrendelésre hol tudnék jelentkezni, mert a neten nem sok mindent találtam. Esetleg ha valaki tudna hozzá linket vagy telefonszámot megköszönném!


2018. jan. 6. 16:59
 1/1 anonim válasza:

Szia, csak a legjobbakat tudom mondani Róla. Türelmes, szakterületén rendkívül tájékozott, nagyon fölkészült. Tudomásom szerint többször volt az év kiváló orvosa is. Egyetlen "negatívum" Vele kapcsolatban, hogy rengeteg betege van, és nagyon nehéz bejutni hozzá. Online itt tudsz bejelentkezni, de elég soká találsz majd szabad időpontot:


[link]


Van egy mobil számom is, de ezen nagyon-nagyon nehéz elérni, türelmesnek kell lenned:

30/353-5082

Egy időben itt is rendelt, ezt viszont nem tudom, hogy megvan-e még, mert én online szoktam keresni:

MÁV Kórház és Központi Rendelőintézet

1062 Budapest, Podmanicky u. 111.

Tel.: 269-5656

Innét régebben kapcsolták a doktornőt.

És még (ezt tudom, hogy él) itt lehet hozzá időpontot foglalni: Nőgyógyászati Központ +36 (70) 621 2443

Remélem, tudtam segíteni.

2018. jan. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!