Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismeri valaki ezt a terhességi...

Ismeri valaki ezt a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

[link]


Ebay-n lattam. Nen tudom meg merjem-e venni.


2015. nov. 30. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Terhességi akkor alkalmas a hcg-t kimutatni.

En kulfoldon élek es nagyon sok olyan terhességi teszt van ami otthol nem található meg. Es megis jol működik.

Ha valaki terhes ugyis kimutatja barmelyk teszt Csak fontos hogy rendesen végezd el! Reggeli első vizzeletbol es termeszetesen ne menstruáció előtt végezd el mondjuk 10 nappal.

2015. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent en is kulfoldon elek :D csak itt ez nincs. Gondoltam magyarba hamarabb,vagy esetleg vett mar valaki ilyet ebayrol. Sok rossz fajta tesztet olvasok ezert tettem fel a kerdest.
2015. nov. 30. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
En ismerem. Egesz jo, a one step papircsikostol hatarozottan jobb, mondjuk egy clearblue plus-tol gyengebb. Nekem a nem bart mensi elott 4 nappal lett ez is halvany pozitiv reggeli elso vizeletbol, de mivel nem ismertem, igy nem hittem neki. Delutan csinaltam clearblue-t es az is pozitiv lett.
2015. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen lett ez 10. Dpo-n: [link]

Szoval tenyleg egesz erzekeny.

2015. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huuu koszonom :) es nagyon nagyon gratulalok:))
2015. nov. 30. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Koszi, de sajnos vegul elment a baba. De majd legkozelebb. :)

Lassan rendelek en is ebbol a tesztbol meg egy adaggal.

Sok sikert nektek is!

2015. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DDenisa válasza:

Nekem ezek nem igazán váltak be. Volt h halvány csík jött ki és nem volt mégsem volt semmi.

Eddig az Amazon és a Clearblue váltak be leginkább, jó szívvel ajánlom.

2017. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!