Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem vedekezunk mar tobb...

Ha nem vedekezunk mar tobb mint egy honapja es meg mindig nem estem teherbe az baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mar tobb mint egy honapja nem vedekezunk es meg mindig nem estem teherbe. Ez baj? Mi lehet az oka?.. vagy ez normalis??

2018. jan. 7. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1 évig is normális még. Az az oka, hogy ha a legjobb időzitessel vagytok is együtt és mindketten egészségesek vagytok is 25% az esély egy ciklus alatt.
2018. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyeled a peteérést?
2018. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Egy hónap az max 2 peteérés, ha pont peteéréskor kezdtetek próbálkozni. Kicsit nézz utána a biológiának, hogy mi hogyan működik a testedben, mi az a ciklus, stb..
2018. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
81%
Én 6 évig nem estem terhebe... aztán már úgy is volt h nem is fogok. De... teljesen váratlanul kiderült hogy 8hetes terhes vagyok. Az első 3 hónapban ugyanúgy menstruáltam...
2018. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az 1 hónap az szinte semmi! (nincs mindennap peteérésed!!)

Átlagosan félév alatt szokott egy nő teherbeesni.

2018. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez tragedia
2018. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
69%
4-es vagyok. Csatlakoznék az 1eshez. 25-33% az esély 1 peteérés alatt. Viszont az esélyeken ronthat az elhízás, dohányzás stb... és az is hogy a méhszáj egyenes vagy oldalra nyúló... nem mindenkinek ugyanolyan. Van aki attol is teherbe esik ha ránéznek és van akinek hónapok vagy évek kellenek. Szerintem ha babát szeretnétek akkor mindenképp keress fel egy nőgyógyászt. Úgyis szükséged lesz rá, de segíthet is sokat.
2018. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Az esetek nagyon nagyon kis százalékában lesz valaki rögtön az első 1-2 védekezés nélküli hónapban terhes. Nálunk is a 7. hónapban jött össze.

Teljesen normális, ha még nem jött össze, sőt ha közel 1 év után sem jön össze, még ott is normális. Ha már 1 éve nem jön össze, akkor érdemes arra gondolni, hogy valami gond van és elkezdeni vizsgálódni az orvossal.

2018. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttemnírtàk, nem vaj


De a vicc, hogy aki nem akar az mindig azonnal terhes lesz...

2018. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Nem baj...
2018. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!