Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem vedekezunk mar tobb...

Ha nem vedekezunk mar tobb mint egy honapja es meg mindig nem estem teherbe az baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mar tobb mint egy honapja nem vedekezunk es meg mindig nem estem teherbe. Ez baj? Mi lehet az oka?.. vagy ez normalis??

2018. jan. 7. 12:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat ! Olvastam rengeteget ilyen dolgok utan es tok sokszor lattam azt hogy aki nem akart meg teherbe esni az teherbe esett, aki pedig szeretett volna babat annak nem jott ossze. Nyilvan a gorcsos akaras miatt lehet ez igy.
2018. jan. 7. 15:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Első gyerekemnél 6 hónapig nem estem teherbe, másodikat mikor akartuk 1 évig nem sikerült.Aztán a 3.gyerekkel véletlen terhes lettem.

Ez ilyen. Ha nagyon görcsösen akarjuk, rontunk a helyzeten.Ha nem akarjuk, bejön magától.

Akartunk 3.gyereket, első kettő lány lett, szerettünk volna egy kisfiút is, csak nem ilyen hamar a 2.gyerek után.De boldogok voltunk mikor kiderült hogy jön a 3.baba, és kisfiú lett.

2018. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!