Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik pozitúrákban kerülhet...

Melyik pozitúrákban kerülhet legközelebb a pénisz a méhszájhoz?

Figyelt kérdés
Kisfiút szeretnénk, a kérdés az ezzel kapcsolatos praktikák kapcsán merült fel.

2018. jan. 7. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kutya pózban... Bár az említett kérdésben nem tudom

segít-e

2018. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
isstenem. nem ettol fugg...
2018. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kislányt misszionárius, kisfiút lovaglópózban lehet csinálni.

Ja, kutyapózban meg kiskutya lesz, azzal vigyázzatok! Bár feletted pár kerdéssel egy jóízlésű Perditának akarja hívni a gyerekét szóval az durvább.

2018. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Inkább legyetek együtt naponta, többet számit.
2018. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért lesz Perdita mert kutya pózban csinálták azt kiskutya lett...
2018. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi poz nem befolyasol nemeket!!!
2018. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem nézz körül mennyi hülye menet van a világon!!! Utána szaporítsd csak őket...már aki megérdemli....
2018. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A póz nem befolyásolja, hogy milyen nemű lesz a gyerek, sőt kimutatták, hogy a teherbeesést sem befolyásolja. Mindegy milyen pózban "álltok neki", leírták, hogy az aktus után max 1 óra múlva spermiumok találhatók a méhben.

Amennyiben a nemet szeretnétek "befolyásolni" arra nincsen megbízható praktika, azt szokták mondani, hogy ha az aktus a peteérés időpontjához képest közel történik, akkor nagyobb az esély fiúra, ha előtte kicsivel (a peteérés előtt 1-2 nappal) történik a dolog, akkor nagyobb "esély" lehet lányra. Akik hisznek ebben azok azzal magyarázzák ezt, hogy a fiú spermiumok könnyebbek (az Y kromoszóma kisebb és könnyebb) ezért gyorsabbak és gyorsabban célba érnek, de hamarabb elpusztulnak, a "lány spermiumok nehezebben (X kromoszóma miatt) "nehezebbek" viszont tovább maradnak életben a petevezetőben.

2018. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nem csak póz, de méret kérdése is, és nem csak a férfi méretein múlik.


Én pl. sima misszó közben is elértem már az alagút másik végét, a partner beszámolója szerint (is). Pedig nem vagyok XXX-es.


De amúgy próbálgassátok, a kedvesed biztosan jelezni fogja, hogy mikor értél oda, ahol csak óvatosan lehet kopogni :) Hidd el, ha te nem éreznéd, ő fogja :D


Ha pedig ő hosszú, te pedig rövid vagy, akkor vegyetek egy műpéniszt, nézzétek meg mikor éritek el a méhszájat, és kalkuláljatok, vagy vegyetek példát a sztárvilágból és az kinyert ondódat a legkörültekintőbb módon kenjétek a mű fallosz végére aztán pedig helyezzétek a partnered nyílásába a kellő pontig. (valami nő egyszer leszopott egy ismert férfit a wc-ben, férfi elélvezet, nő szájában felfogta a spermát, majd amikor a ffi nem volt ott, a segédeszközére kente, felhelyezte magának, és teherbe is esett. komoly, bírósági per lett belőle a gyerektartás miatt.)

2018. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Bocs, válasz közben feltételeztem, hogy ffi vagy, de valószínűbb, hogy hölgy. Fogalmazd át a válaszomat így :)


Sok sikert!

2018. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!