Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek vetélés lehetett?

Szerintetek vetélés lehetett?

Figyelt kérdés

Nem csináltam tesztet, mivel nálam pár nap késés belefér.

Viszont már az fura volt, ahogy megjött.

Egyik percről a másikra iszonyatosan elkezdtem görcsölni, fel se tudtam állni. Mentőt kellett hívni.

Azóta élénk piros vérzésem van.

Csütörtökön megyek vissza dokihoz.

Mivel nem volt szó terhességről, a doktornő se úgy vizsgált.

Köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 9. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Mentőt!? Nem volt otthon egy fájdalom csillapító?

Ha minden hónapban van vérzés, akkor fel se tűnik hogy ez vetélés is lehetett volna. Szerintem egy ilyen 3-4 hetes vetélés nem jár ekkora fájdalommal.


Nem hiszem hogy az volt. Viszont ha igen, azt még lehet hogy most is kimutatná még a teszt!

2018. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Munkahelyen voltam, nem itthon.
2018. jan. 9. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetett, nekem késett a mensi 1 napot, csináltam tesztet és pozitív lett. 5 nap múlva hirtelen elöntött a vér. Iszonyatosan fájt, görcsöltem, 6 napig véreztem. Sajnálom.... :(
2018. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 éve próbálkozunk, lehet jobb is ha nem tudom biztosan :(
2018. jan. 10. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!