Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek az eseményutániért,...

Menjek az eseményutániért, vagy ne?

Figyelt kérdés

A barátommal megszakításos módszerrel szeretkeztünk. Nem szoktunk ilyet, óvszert használunk, de már elfogyott és nem bírtuk ki.

Időben kivette,de nem is élvezett el utána. Előtte 4-5 órával már ejaukált amikor szájjal kényeztettem, azóta nem pisilt.

A ciklusnaptáram szerint még nem volt peteérésem, és én magam sem éreztem hogy lenne (szoktam érezni).

Eléggé meggondolatlanok voltunk, tudom, nagyon felelőtlen dolog volt. Viszont tudom, hogy így elég kevés esély lehet - és ha most beveszem az eseményutánit, akkor azt hiszem utána fél évig nem lehet, és mi van ha később valóban szükség lenne rá?


2018. jan. 12. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Később valóban szükséged lesz rá?

Ha ilyen felelőtlen akarsz lenni a továbbiakban is... minek vennéd be bármikor is?

2018. jan. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kiszakadt óvszerre gondoltam, ha direktbe belémkerül a sperma az mégis húzósabb. Nem tervezek ilyen felelőtlen lenni a jövőben :/
2018. jan. 12. 07:42
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nagyon kicsi így az esélye, én nem terhelném a szervezetem a hormonbombával.

Persze a döntés a tied, senki nem tudja megmondani, hogy mi a helyzet.

2018. jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Kiszakadt óvszer nincs, csak rosszul felhúzott, lecsúsztatott, kiszaggatott és nem felhúzott. Mindig csak a felhasználó hibájából leget vele gikszer.
2018. jan. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Direktbe került beléd sperma, ugyanis a húgycsöve vastagon ki volt bélelve az előző adaggal, ezt meg ügyesen bedugtátok és szétkentétek az előváladékkal. Nem 100 ezer jutott be, csak 3000, de egy is elég a babához. A petevezetékben napokig elcsöveznek, úgyhogy semmit se jelent, hogy abban a pillanatban volt-e peteérés.

Kevesebb az esélye a terhességnek, és az se 100%, hogy peteérés napján teherbe esel. Az a kérdés, hogy ha két csíkos a teszted, mennyire vigasztal a gondolat, hogy erre csak 10% esélyed volt.

Ennél esélytelenebb aktusból is született már gyerek.

Egy fél évig se tudtok figyelni, hogy ne legyen szükség esemény utánira? Az elég gáz. Egy füst alatt írass fogamzásgátlót, az nem szakad ki. És állíts be emlékeztetőt a mobilon, hogy ne felejtsd el bevenni.

2018. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utolsóval szinte végig egyetértek, szépen leírta a dilemmát.

Csak azt tenném hozzá ehhez az egészhez, hogy fél év a minimum, amit 2 eseményutáninál ajánlanak, de inkább 1-2 év.

Csak példaképp: nekem egyszer, még 2015-ben kellett bevennem, az exem figyelmetlen volt, szakadt a gumi. Azóta kibővült a pms tárházam, sokkal rosszabbul voltam minden menzesz előtt, mint mielőtt bevettem azt a szart. A legérezhetőbb a mellfájdalom volt. 2 héttel menzesz előtt bedurrantak, és rettenetesen fájtak, volt, hogy nem tudtam hason aludni miattuk. És most!!! 2017 decemberében volt az Escapelle óta az első olyan menstruációm, amit nem előzött meg az a brutál mellfájdalom. És most sincs, ebben a hónapban. Szerintem eddig tartottak az utóhatásai. Lehet hinni nekem, lehet nem, az okos más kárából tanul, mindenesetre én egy életre megtanultam, hogy bár macerás tud lenni, de tényleg jobb odafigyelni.


Ebben az esetben, én a helyedben bevenném azt a borzalmat. Aztán nagyon igyekeznék, hogy soha többet ne kelljen.

2018. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján eléggé megvan az esély a terhességre. Hogy vedd e be az eseményutánit? tedd attól függővé a kérdést, hogy mi lenne a reakciód egy pozitív tesztre 2 hét múlva. Ha mered kockásztatni a gyerekvállalást, akkor ne vedd be, ha nem, és biztosra akarsz menni (ami necces, mert még az eseményutáni sem 100%osan véd), akkor meg is van a válasz.
2018. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2018. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem akarsz babát, akkor inkább az esemény utáni, mint egy abortusz.


Az pedig, hogy fél évben csak egy alkalommal lehet bevenni esemény utánit, baromság, érdekes módon csak itt gyakorin terjed.

Mindegyik tabletta tájékoztatója leírja, hogy EGY CIKLUSBAN nem javasolt több alkalommal használni.

2018. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Irattam eseményutánit
2018. jan. 13. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!