Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez most? Terhesség? Vagy...

Mi ez most? Terhesség? Vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
előző ciklusomkor is az volt, hogy mielőtt meg jött, három nappal, már ilyen barnás folyásom volt. Ami nem szokott lenni. Utána rendesen volt peteérésem, elvileg 22-23-án a naptár szerint. Párommal 25-én voltunk együtt, védekezés nélkül, valószínűleg lemaradtunk a peteérésről. 5.-én kéne megjönnie, de már elsején, együttlét után barnás folyásom volt megint, az tartott pár órát, és ma egy kis tojásfehérjés barnás dolgot találtam a bugyimban, és bal alul nagyon fáj a hasam... mintha szúrna, égetne, nyomna. Ez tegnap este óta tart...Mi lehet?
2018. jan. 3. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 5-én kell hogy megjöjjön, akkor egy teszt már kimutatná.


Amúgy én ebből nem terhességre gondolnék.

2018. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én sem feltétlenül...ezért aggódom, hogy ez most mi lehet.
2018. jan. 3. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Progeszteronhiány tünete is lehet. Ebben az esetben nehezebb teherbeesni, rövidebb a luteális szakasz, és nagy esély van a terhesség elhalására.

Mindenképp menj orvoshoz, és kérd meg, hogy csináljon hormonvizsgálatot is!

2018. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostmár megvárom amíg megjön a hétvégén. Aztán jövőhéten elmegyek.
2018. jan. 3. 09:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a luteális szakaszom mindig 14 nap fölött van. Minden hónapban észlelem a tojásfehérje nyákot, peteérésem van akkor valószínűleg...
2018. jan. 3. 09:24
 6/6 Zsutyi ***** válasza:
Nálam is van tohásfehérjés folyás,mégsincs peteérésem!Keress fel egy nőgyógyászt minél előbb,hogy meg tudd csináltatni a hormonsort(3-dik és 21-dik napon)!
2018. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!