Reggel ovu teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a kerdesem,hogy:

Expect LH tesztem van. És ugye délután (10 es este 8kozott)javasolt ezt csinálni. De mivel 3 műszakba dolgozom és pont éjszakás vagyok és pont a hétre mutatja a ciklusnaptáram az ovut... reggel csinálhatom szerintetek? Vagy maradjon delutánra? Csinaltam reggel is meg most du. De reggel hamarabb ki jött rajt a teszt csik,mint du. igaz még negativ igy is. Szerintetek?



2018. jan. 16. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinalhatod delutan is, de figyelj arra h kb. azonos idoben csinald mindennap, illetve ne igyal elotte legaabb 2 oraval folyadekot
2018. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen azt tudom hogy nem szabad inni elotte. Csak most ezt nem tudtam hogy mikor csináljam igy hogy ejjel dolgozom.

Es ha felkelek mondjuk delutan 2kor vagy akar 4kor mikor hogy ebredek.. egybol tesztelhetek abbol a pisibol felkeles utan??! 😊

2018. jan. 17. 03:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt viszont nem tudom... szerintem jó így is, volt hogy én is aaludtam 4-5 órát délután és 7-8 órakor néztem az ovumat, de olvastam egy forumban, hogy egy nap érdemes többször tesztelni, 2-3 alkalommal, neki a nőgyógyász ajánlotta, lehet neked is érdemesebb 2x tesztelni, de ahogy jónak látod, szerintem nem gond ébredés után maximum aznap 2x tesztelsz egyet felkelés után egyet mondjuk 8 órakor aztán meglátod :D
2018. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!