Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy megfog jönni?

Terhes vagyok vagy megfog jönni?

Figyelt kérdés

Elsore is normalis valaszt varok nem bunkozgatast csak az irjon aki normalist valaszt tud adni akinek nem tetszik lapozon!elore is koszonom!

Na szoval faj a cicim es alhasigorcsok is vannak neha eleg erosek hangulat ingadozasaim nem nagyon vannak derakam se faj eleg sokszor kell pisilnem feher folyas az van a testem az forro mondjuk mindig...elozo menstruaciom dec. 24.-en jott meg es 28.-an mult el tobb mint egy hete voltunk egyutt a parommal vedekezes nelkul (direkt!) valaszotokat elore is koszi ! :*


2018. jan. 17. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán még nem lehet tüneted. Én kb 6 hetes vagyok, de most jönnek csak elő a rosszullétek,hasszúrkálás..
2018. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem lehet a beagyazodasnak a tunete?
2018. jan. 17. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódásnak a legtöbb esetben semmi tünete nincs az égvilágon, nem hogy az általad felsorolt forró test meg egyebek...!
2018. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Beágyazódásnak cici fájás mint tünet? -.-

Ó, anyám!

2018. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Foglaljuk össze. A terhességed az alábbi tünetekre alapozod: fájó cici, alhasi görcsök, sok pisi, folyás és forró test.


A fájó cici még korai lenne, meg a sokszori pisilés is. A folyás nem csak terhesekre jellemző. A forró test meg hát no komment!

2018. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a peteérés után (biztosan akkor volt, UH-val követték) 4 nappal alhasi görcseim voltak, állandóan melegem volt. Szerintem kétesélyes a dolog, viszont ha jól számolom és kb 28 naposak a ciklusaid jókor voltatok együtt. A nemvárt előtt szerintem semmiképpen se tesztelj.
2018. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Google-be beírod,hogy "beágyazódás" aztán elolvasod,hogy gyakorlatilag 11 nappal peteérés után történhet meg,de inkább később.

Nem tudom,ezen mi a nehéz.

Ha baba is van,az égvilágon nem érezhetsz semmit,egyelőre.

Ha 30 naposak a ciklusaid,akkor 7-e körül lehetett peteérésed.

2018. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A cici fajas legkorábban a nem várt körül jelentkezhet, de inkább utána pár nappal. folyas semmire nem utal. Forró test, hat ez inkább láz lesz, nem?
2018. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a 8 dik hétig ha nem maradt volna ki a mensi azt sem tudtam volna hogy sikerült. Utána jöttek igazán a rosszullétek. Jelenleg még semmit sem erezhetsz normál esetben
2018. jan. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen mar fajt a mellem, hanyinger, szedules, stb. A terhessegi tunetek meg tul koraiak lennenek nalad
2018. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!