Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hamar sikerülhetett?...

Ilyen hamar sikerülhetett? Vagy csak a bogyó elhagyásával járó tünetek?

Figyelt kérdés
Szóval,a párommal arra az elhatározásra jutottunk, hogy nem szedem a fogamzásgátlót.elfogyott az utolsó levél,megjött csütörtökön,ahogy mindig is szokott,vasárnap viszont együtt voltunk,és ugye elvileg véd a bogyó a 7napos szünet alatt is...hétfőn-kedden szúrkált a hasam,fel vagyok puffadva,rossz a közérzetem,fejfájásról nem is beszélve és most(csütörtökön) még mindig van barnás vérzésem,pedig ilyen sokáig sosem tartott.ezek a tünetek csak a hirtelen hormonváltozás miatt lehetnek vagy ilyen gyorsan sikerülhetett volna teherbe esnem?elvégre a hímivarsejtek több napig életképesek...
2018. jan. 18. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze is jött ilyen hamar nincs még tünet
2018. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De vasárnap,a szünet alatt még nem lehetett peteérésed,szóval nem eshettél teherbe.

Akkor a mai tabi az első,amit "kihagysz".innentől kezdve bármi lehet,de célszerűbb megvárni,amíg menstruálni fogsz.

2018. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a tabi....
2018. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem menstruáció alatt szexeltetek, még mindig vérzel, de azt gondolod, lehet hogy terhes vagy?

Nem, nem vagy. Ez a gyógyszer.

A teherbeesés folyamatáról pedig érdemes lenne olvasgatnod rgy keveset, ugyanis be sem ágyazódhatott ilyen hamar semmi, nem hogy tüneteket okozzon.

2018. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!