Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nagyon aggódok

Lehetek terhes? Nagyon aggódok

Figyelt kérdés
Menzesz után 11 nappal voltam egyutt a baratommal 2 x élvezett belém, lehetek terhes? most van a 9.nap együttlét után teszteltem de egyenlőre semmi, tüneteket se érzek. Mar többször ment belém akkor se lettem az, szerintetek most mennyi esély van ra ? Nem szeretnénk meg babát, de ha ugy van persze meg tartanánk

2018. jan. 19. 02:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ciklus 11-12. napjan jott ossze 2x is, pedig nem rovidek a ciklusaim, 28-32 nap atlagban. Ha szerencsed van, megusztad, de siman lehetsz terhes. Tesztelj 4 nap mulva
2018. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11 Persze,hogy összejött.:)

Pl.egy 28 napos ciklusnál,ha 11. vagy 12. napon együtt voltatok,akkor persze,hogy teherbe estél,hiszen a spermiumok elélnek napokig a nő szervezetében,bevárva a petesejtet.

Szóval,valószínűleg pont beletrafált a kérdező is..

2018. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

miert nem vedekeztek ha ennyire aggodsz nehogy terhes legy?!

furcsa fintora az eletnek, hogy aki nem akarja annak akar egy futo kalandbol is osszejohet aki pedig szeretne honapokat eveket kell varnia... :( nekunk 8honapot(“csak”)...

15hkm

2018. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!