Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a fogamzásgátló tablettát, és párom elment bennem miután még csak a 9. tablettát vettem be. Nem gondoltam hogy baj lenne mert menstruáció után is voltam. De most tartok a 14. tablettámnál és pecsételő vérzésem van. Hallottam hogy lehet a tablettától is de őszintén megmondom nem tudom.
2018. jan. 19. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Doki nem mondta, hogy első hónapban, amíg az első levél tablettát végig nem szedted, addig kell mellé más védekezés?
2018. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem "hallani kell",hanem elolvasni a btájékoztatót.
2018. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha teherbe is estél,akkor sem amiatt van a pecsételő vérzés.

Az első 3 hónapban normális,hiszen mesterséges hormonokat szedsz.

2018. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációd hányadik napján kezdted szedni?
2018. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. Szerintem lehet normálisan is írni. Ha meg nem megy ne válaszolj.

2. Utolsó válaszoló a menstruációm első napjától.

2018. jan. 19. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fogamzásgátló (elvileg) véd az első naptól kezdve, így nem valószínű, hogy teherbe estél, csak még nem szokta meg a szervezeted a tablettát.
2018. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha figyelmesen elolvastad volna a betegtájékoztatót és,ha lenne némi fogalmad a "beágyazódás" folyamatáról(persze luxus utánaolvasni a neten..).akkor nem kellett volna kiírnod a kérdés.

Szóval,te csak ne szólogass be,hanem próbálj felnőttesebben,érettebben hozzáállni a dolgokhoz,ha már olyan nagylány vagy,hogy nemi életet élsz.

2018. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi gond nem volt a kérdésemmel a lényeg nem a pecsételő vérzés volt hanem hogy lehetek e terhes. De ezt én nem írtam oda ezért ludas vagyok. A beszólogatós rész meg csak egy kérés volt hogyha valaki nem tud értelmes választ adni ne írjon. :)
2018. jan. 19. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy olvastam a betegtájékoztatót, hogy első szemtől véd, menstruáció első napjától kezdtem szedni. Most másodikos a lányom.
2018. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Betegtájekoztatő szerint 1 hét után véd

( bár, amikor így védekeztünk az én dokim is 1 hónapot javasolt)


Pecsételő vérzés az elején normális.. Amíg beáll a szervezet..

ha a 3. Levélnél is van, akkor jelezni kell a dokinak..mert vélhetően másik fajta tabletta kell...de erről ő dönt..


Később évi 1-1 alkalommal elòfordulhat, az normális.. sőt nekem maradt is ki vérzesem..

Amíg ez nem rendszeres, addig rendben van ( 7év alatt egyszer volt ilyen nekem)


Én a terhességet kizárnám, de a megvonásos esedékességekor ha nem jön tesztelnék

2018. jan. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!