Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt pozitív...

Menstruáció előtt pozitív teszt és enyhe barnázás?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik nap, hogy barnázom. Vagyis inkább ilyen sárgás-barnás, nem annyira sötét és csak néha jelentkezik törléskor.

Ma a 11. dpon lett egy halvány pozitív tesztem.

Lehetséges hogy megmarad a babó? Mit tehetek érte?

(Orvoshoz mensi előtt nincs értelme menni mert elküldenek)


2018. jan. 20. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdeném szedni a terhes vitamint és pár napig pihennék többet.nemi életet sem élnék amíg a doki meg nem vizsgált!
2018. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez lehet beágyazódástól is.

Szedj magnéziumot is és pihi:)

2018. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ez volt! Menzi elott 5 nappal pozitiv lett a tesztem, 2 nap barnaztam, de elmult es eroseb pozitiv lett a tesztem. Raadasul en meg szoptatok is. Szedek terhesvitamint, magnerotot es C vitamint. Probald meg te is, nekem elmult, szerintem az meg a beagyazodas resze volt. Viszont ha nem mulik el, akkor menj orvoshoz. Igaz, en az elozo alkalomkor nem kaptam ra semmit.
2018. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen! A havi előtt 2-3 nappal már szép pozi teszt, aztán barnázás utána nekem sajna megjött mindig (ötször). Nekem gyulladás volt a szervezetemben. Lehet kellene neked egy kis progeszteron pótlás...
2018. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Veszek magnéziumot még. Melyik a legjobb?

Nekem ez harmadik nap, hogy barnázom. 9-10-11dpo. A hőm viszont szépen emelkedik.

Nagyon kevés a mennyiség csak, kizárólag törléskor látszik, van hogy akkor sem.

2018. jan. 20. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. En magnerotot szedek, de van olcsobb is, patikaban segitenek. Aloban lehet egyebkent prog.hiany is, de nyilvan ezt csak orvos tudja megmondani. Nekem amikor veteles lett belole, az nem szuno barnazas volt, naponta tobb alkalommal es kb 1 hetre ra megjott. Keteselyes sajnos. Nekem elmult, ezert most bizakodok, 2 het mulva megyek dokihoz, ha addig nem lesz panaszom. Te mikor tervezed?
2018. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát még nagyon kétesélyes. Keddre nem várom csak.

Én három hét múlva tervezek menni ha minden rendben van. Ha később is barnázom, akkor az ügyeletre bemegyek, csak így mensi időpont előtt szerintem elzavarnak.

Nagyon szurkolok neked, hogy minden rendben legyen!

2018. jan. 20. 13:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hátha még figyeled az oldalt, mi lett akkor veled?

Ugyan ebben a cipőben járok most:(

ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Több hétig volt pecsételés, többször voltam vérvételen, uh-n a kórházban. Folyamatosan ellenőrztek pár naponta, nem tudták honnan jön a vérzés, haematóma nem volt.

Utána viszont egy teljesen tökéletes terhességem volt, panasz nélkül. 😊 5,5 éves már a nagyfiam.

ápr. 16. 00:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál!Kicsit reményd ad!

Minden jót Nektek!:)

ápr. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!