Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Benu 10es pozitív clear blue...

Benu 10es pozitív clear blue digitáli negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemvárt előtt (csütörtök)4 nappal Benu 10es teszt halvány pozitív(reggeli pisiből), clearblue digitális ma reggel negatív (25ös).

Volt már egy spontán vetélésem, bár ott mindegyik teszt + volt.

Terhes lennék?

Ráadásul barnázok. Hétfőre nem várom.

Aggódok.



2016. nov. 5. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha digitális egy teszt ha nem, a nemvárt előtti tesztelésre nem érdemes adni. Lehet negatív a teszt majd mégsem jön meg és később pozi lesz vagy vannak pozitív tesztjeid mégis megjön, mert nem tapad meg rendesen. A barnázás miatt sajnos erra van esély. Én azt mondom irass fel utrogestant az előző vetélésre és most a barnázásra való tekintettel, én ennél kevesebbre kaptam 12. dpo-i pozitív tesztem után.
2016. nov. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már van egy fiam, 80km-re van innen a dokim (a fiam is nála született). Ügyeleten írnak fel gyógyszert?

Nagyon aggódom.

Köszönöm a válaszod. :)

2016. nov. 5. 06:15
 3/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Mennyire pozitív? Mint az enyém?Nézd meg a kérdésemben a tesztet.Engem becsapott sajnos a benu,mert másnap a hcg vérvételem nagyon negatív volt.De neked sok sikert.

2016. nov. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem volt baba?

Szerintem ennél erősebb egy kicsivel, de ugye a kép nem is adja vissza a valóságot....

Mindenhol azt olvasom, hogy ha + akkor az +, mindegy milyen halvány és a - még lehet +... Most már teljesen tanácstalan vagyok.

A spontán vetélésemnél ugyanilyen tesztet vettem, + volt (az első ilyen halvány a 2. erősebb, x-epil még erősebb)(1 x-epil, 2 benu), volt is baba, de elvetéltem a 6. hét környékén spontán.. :(

2016. nov. 5. 06:58
 5/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Itt találtam meg egy benusat, ilyen az enyém is.

Bár az enyém nem erősödött, ilyen maradt, mint itt a képen..

2016. nov. 5. 06:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg melyik clearblue-t vetted.. a sima ami csak azt irja ki hogy terhes az nem erzekeny.. az ami kiirja hogy hany hetes vagy na az tuti kimutatta volna mert az szuper erzekeny !
2016. nov. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Na igen a Benu teszt sajnos hajlamos a téves pozitív eredményre úgy mint a facelle teszt a kazettás.engem is csapott már be a benu teszt 10 es is és a 25 is.

Főleg barnazol is meg fog jönni szerintem detto így voltam mint te.

Sajnálom.

2016. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mára nem várom, még eddig semmi, ma veszek egy tesztet, reggel megcsinálom és megírom, hogy mi lett.
2016. nov. 7. 06:10
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma csináltam tesztet, ez is +. :)

Mégsem csapott be a Benus, viszont újabb tapasztalat, nem ér 2-3ezret a Clear Blue. :)

2016. nov. 9. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!