Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség endometriózis?

Terhesség endometriózis?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszait várom akik endometriózissal spontán vagy tüszőrepesztéssel teherbe esett. Műtöttek már de visszatért.

2018. jan. 20. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy a oetefészkemben található az endo
2018. jan. 20. 18:10
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
És mi a kérdésed?
2018. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


Kolléganőmnek minden gyerek spontán 3 hónapon belül megfogant..

45 évesen a tünetek olyan súlyossá váltak, hogy kivették a méhét plusz mindenét..

Tünetei mindig voltak, de meddőséget nem okozott nála

Nem tudom mite voltál kíváncsi.. Ez egy eset

2018. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Facebookon ha fenn vagy, van egy Endometriózis támogató csoport (zárt), sok taggal, még több tapasztalattal és segítséggel. Ha gondolod, csatlakozz!

Amúgy nekem sikerült, kicsi gyógyszeres segitséggel. Terhességgel minden rendben volt. Igaz, nekem nem a petefészken volt endo.

2018. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kivették az egyik petefészkem endo miatt,műtét után rögtön sikerült teherbeesni. Aztán most a tesó is spontán sikerült,már épp bejelentkeztem orvoshoz,hogy szerintem újra van endo csak most a másik petefészkemen,mert szörnyű fájdalmaim vannak,de mire mentem az időpontra már kismama voltam.
2018. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a petefészkemben van az endo. Műtétem is volt. Szerencsére spontán teherbe estem. Mi a kérdés konkrétan?
2018. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olyanok válaszait várom akik endometriózissal spontán vagy tüszőrepesztéssel teherbe esett. Ez volt a kérdés
2018. jan. 21. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!