Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik, negatív teszt,...

7 napja késik, negatív teszt, tapasztalatok? Hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma 7 napja, hogy késik. A ciklusaim 30 naposak. A 35. napon teszteltem egy negatívat.

Előző ciklusban mértem a hőmet, 16. napon volt ovum, a teszt, hő, ovus fájdalmaim alapján. ovu előtt 36.4-36.5 volt a hőm, ovukor leesett 36.1-re utána vissza 36.7-36.8-ra és tartotta is magát, mensi előtt 2 nappal leesett és utána megis jött.

Ebben a ciklusban lázas voltam, szóval nem tudtam mérni a hőmet, mert már mensi első napján kiütött mindenféle nyavaja, ovu időpontjában is láz, stb. Tesztem se volt itthon szóval ez is elmaradt, plusz az ovus fájdalmaim se voltak, szóval nem tudom mikor volt ovum. A lényeg, hogy hónapok óta rendszeres 30 napos ciklusaim vannak.

Mensi napján a pms tüneteim elmúlnak, amik mensi előtt legalább 5 nappal jelentkeznek. Viszont csak a mensi napján kezdődik a görcsölés, amint elkezdődik az enyhe érzés, hogy görcsölök konkrétan rá valamennyivel már vérzek, és jön azaz igazi görcsölés.

Ebben a ciklusban a 25. napon elkezdett fájni a mellbimbóm. 27. napon nagyon megszédültem, leesett a vérnyomásom. 28. napon gyomorégés, krémszerű folyás, gombóc a torokban érzés. 29. napon kétoldalt a mellem is elkezdett fájni, megduzzadt. 30. napon vizes folyás, gondoltam megjön, de nem jött. 32. napon zuhanyzás közben este észrevettem kevés nyúlós nyákot a hüvelyemnél. 33. napig tartott a gyomorégés, gombóc a torokban érzés, hányinger, az inger miatt állandó nyáltermelés. és ettől a naptól állandóan puffadtam, nagyon rossz volt. És ekkor már enyhén fájtak a melleim, de fájtak 34. naptól elkezdtem mérni a hőmet, 36.8 volt. A mellfájdalmaim is megszűntek, de tapintásra még duzzadt a mellem, csak nem fáj. 35. napon 36.7. 36. napon 36.7, egész délutántól lefekvésig amolyan enyhe mensi szerű érzés, este volt vizes érzés a hüvelyemnél.

37. napon(ma) reggel a hőm 36.9, reggel bő tojásfehérje szerű nyák, azóta is tart a nyák.


Szóval kinek voltak ehhez hasonló 'tünetei'? Mi lett a vége?


Mielőtt még valaki belémköt, a biztosításom lejárt, jövőhéten megyek új szerződést írni, emiatt addig orvoshoz sem tudok menni. Tudom létezik privát, de külföldön vagyok, itt legalább másfél havi biztosításnak az árába kerül. Ennyit tudok várni, aztán lehet addig megjön.

Teszteket rendeltem interneten, azt megvárom amíg újra tesztelnék.


Azért írtam le ennyire részletesen, hogy ha bárkinek vannak hasonló tünetei, ide tudjon találni.


Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 21. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak késik.ugyanigy voltam én is.2 hónapja.Két hetet is késett.

Nem tudsz mit tenni,mint varni.Ha 2-3 hét mulva se jelentkezik.menj el amint tudsz egy nőgyógyászhoz szerintem.

Én is totál megvoltam gyözödve h tuti terhes vagyok.pedig van mar egy fiam.zudom milyen erzés.es még sem.Az agyunk nagyon megviccel minket.vigyázz vele te is.Nem tudom vágysz e a varandóságra de ha igen nagyon össze zavarhatja a ciklusaidat.

Ugyanigy voltam én is abban a hónapban.

2018. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod!

Persze, hogy vágyok rá, ezért voltam ennyire részletes :)

Már egy ideje próbálkozunk, a rágörcsölés az első hónapokban volt azóta csak most görcsölök, ugye a késés miatt az első 3 nap késésben nem is foglalkoztam vele. Azóta igen, nekem most először késik ennyit pár éve volt 36 napos a ciklusom, de az olyan régen volt. Ha lenne tünetem jobban elhinném, hogy talán sikerült.


Neked mi volt az oka a késésnek?


Velem minden rendben ciklus ügyileg, soha nem barnáztam, nem szedtem antibébit sem, a ciklusaim baba gyártás előtt 28-30 naposak voltak, utána fixen 30 naposak. Szóval nálam ez a késés teljesen új. Nem tudom mire vélni, az életem se stresszes, nem aggódom semmi miatt, nincs semmi változás az életemben ami miatt késhetne. Teljesen tanácstalan vagyok. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy terhes vagyok, de persze az a kicsi remény megvan a késés miatt, de inkább jönne meg, hogy folytathassuk a próbálkozást.

2018. jan. 22. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!