Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnatok kicsit segiteni? Ti...

Tudnatok kicsit segiteni? Ti mit lattok?

Figyelt kérdés

Holnap kellene megjonnie. De menszi tunetem nincs abszolut.

Ma du. csinaltam a tesztet. De oszinte leszek leraktam hogy negvarjam az eredmenyt de ott hagytam mert a lanyommal kellett foglalkoznom. Elaltattam aztan en szepen bealudtam :( teljesen megfeledkeztem rola.

X epil teszttel csinaltam. Nem elem bele magam. Ezt a honapot ugy inditottam hogy hatterbe szoritom a babaprojektett. Csak 3x voltunk egyutt a parommal. Ovulacios tesztet sem hasznaltam pont amiatt. 27 napos a ciklusom.

Tul nagy csodat nem varok. 2 eve nm jon a baba. Ugy volt hogy megyek atjarhatosagira de el kellett halasztani.



[link]


2018. jan. 25. 00:07
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
2018. jan. 25. 00:08
 2/23 A kérdező kommentje:
Szurkenek vagy rozsaszinnek latjatok?
2018. jan. 25. 00:10
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én rózsaszínnek, de ha biztosra akarsz menni tesztelj újból, reggel.
2018. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Látom a 2.csikot.

Nekem is ilyen halvány volt és én is X epilt csináltam.(már a 38.hétnél járok)

Szerintem holnap csinálj egyet újra.

Remélem gratulálhatok.

Mindenképp irj :)

2018. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
En pirosnak latom. Ugyan igy kezdodott nekem is :) ha tovabbra is kesik 2-3 nap tesztelj ujra :) Szoritok!
2018. jan. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Várható mensi előtt egy nappal nekem is ilyen eldönthetetlen volt. Másnap csináltam egy másik márkájú tesztet, ott pedig már egyforma volt a két csík :)

31 hkm

2018. jan. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

En halvany pozitivnak latom, de ez nem relevans, mert idon tul is kijothetett az eredmeny. Elvileg akkor nem megbizhato, tehat ugyanott vagy, ahonnan indultal: vagy terhes vagy, vagy nem.


Csinalj egy uj tesztet reggeli elso vizeletbol es figyeld az eredmenyt udon belul, ha ez halvany pozitiv, akkor annak is pozitivnak kell lennie.

2018. jan. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
+++:)
2018. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

[link]



Felsi mar reggel keszult! Elobe sokkal jobban latszik es erosebb rozsaszin

2018. jan. 25. 09:48
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem idon tuli ;) hamar megjelent a csikocska
2018. jan. 25. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!