Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefekudtem a parommal es nem...

Lefekudtem a parommal es nem vedekeztunk. Van ra esely?

Figyelt kérdés
20.an mult el ,14nap mulva (kellene) hogy megjojjon ujra. tegnap lefekudtem a parommal vedekezes nelkul , levan toltve egy app a telefonom ami szerint tegnapi nap " termekeny idoszak , terhesseg eselye magas" mai nap pedig "ovulacio, terhesseg eselye magas" de nem igazan vagom ezt a dolgot , mennyi az esely hogy terhes lettem? Nem problema ha jon a baba de nem terveztunk . Valaszokat elore is koszonom. 20/L

2018. jan. 29. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Azt jelenti,hogy a lehető legjobbkor szexeltetek ahhoz,hogy teherbe ess.

Ha nem terveztek gyereket,akkor miért engeded,hogy beléd élvezzen?

Mondjuk nem vagy idegbeteg típus,ha tegnap óta most jutott el az agyadig,hogy a spermától teherbe eshetsz.

Mondanám,hogy menj dokihoz ,írass esemény utánit,de te pont az a fajta lány vagy,aki 2 hetente írathatna..

2018. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, elég nagy eséllyel. De ehhez nyilván az kell, hogy a párodnak legyenek megfelelő spermái, ami jó időben, jó helyre eljusson. Történjen meg a megtermékenyülés, aztán pedig a beágyazódás. És nyilván utóbbiak egyáltalán nem biztos, hogy összejönnek, tehát előfordul, hogy hiába van valaki ovulációkor együtt a párjával, mégsem lesz terhes.
2018. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Nemigazán értelek..!!

Ha nem akarsz gyereket akkor miért pont a legtermékenyebb napon nem védekeztek..?

2018. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A telefonos applikációk nem megbízhatóak, mert naptáros módszer alapján működnek. Így hiányoznak olyan adatok, mint hüvelyváladék és testhőmérséklet, amivel az ovuláció pontosabban meghatározható.

De a leírt adatok alapján (menstruáció utolsó napja, illetve várható menstruáció napja) nagy az esélye annak, hogy akkor volt peteérésed, amikor az alkalmazás írta.

Tehát igen, lehetsz terhes és sokkal nagyobb az esélye, mint máskor a hónapban.

De ezt igazából írja az applikáció is, szóval nem értem, hogy mit nem értesz ezen.

2018. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Direkt leirtam hogy ha baba lenne a vege az se problema!
2018. jan. 29. 18:49
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Elég sok esély van rá.

Az az alkalmazást meg töröld le a pitsába

2018. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Akkor minek írsz ki kérdést??

Beléd élveztek peteérés környékén,ebben neked mi az,ami nem világos?

Miért kérdezed meg,hogy van -e a terhességre esély,ha nem védekeztek?

De komolyan,20 évesen nem tudod,hogy hogy készül a gyerek..?

Gondolom,hogy mennyire lehetsz érett egy gyerek felneveléséhez..

2018. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de akkor írd azt, hogy gyereket akartok, ezért pakoltak tele pont a legalkalmasabb időpontban!

Aki nem tervez gyereket,de nem probléma, az kiszáll vagy legalább valami nem túl hatékony védekezést bevet!

2018. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire vagy termékeny típus. Én háromszor lettem terhes az első hónapban. Biztos, nem kockáztatnék ekkorát.

Nem kell csodálkozni, ha két hét múlva mégse jön meg.

2018. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit úgy érzem, hogy ez a napi provokatív, "20 évesen gyereket akarok" kérdés. Ha még bele lenne fűzve a terhesség megszakítás és/vagy saját lakás, akkor kb. minden benne lenne, amire ugranak itt az emberek. :D
2018. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!