Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefekudtem a parommal es nem...

Lefekudtem a parommal es nem vedekeztunk. Van ra esely?

Figyelt kérdés
20.an mult el ,14nap mulva (kellene) hogy megjojjon ujra. tegnap lefekudtem a parommal vedekezes nelkul , levan toltve egy app a telefonom ami szerint tegnapi nap " termekeny idoszak , terhesseg eselye magas" mai nap pedig "ovulacio, terhesseg eselye magas" de nem igazan vagom ezt a dolgot , mennyi az esely hogy terhes lettem? Nem problema ha jon a baba de nem terveztunk . Valaszokat elore is koszonom. 20/L

2018. jan. 29. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tervez gyereket az védekezik!!

Csak mert te irtad a kérdésednél: hogy nem terveztétek..

2018. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira kitalált, provokatív kérdés, hogy valami döbbenet mennyien bedőlnek neki.

Nem létezik, hogy valaki ne értse azt, hogy terhesség esélye magas. Kizárt hogy egy 20 éves ennyire ostoba liba legyen :D

2018. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért jönnek sorban a válaszok, mert akik sokat vannak itt gyakorin, azok tudják, hogy igenis vannak ennyire unintelligens emberek és az ilyenen már meg se lepődnek. :D
2018. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagy esélyed van rá, hogy terhes legyél.Annyi, mint azoknak az embereknek akik direkt vadásszák a termékeny napokat.Szóval 25%-ék.

Ha nem tervezitek a babát az app miért van letöltve?:D A párod talán kevésbé tervezi, mint te? Mert tervezve se lehet jobban időzíteni a szexet úgy ahogy nektek sikerült.

2018. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igy alakult , nem terveztuk de ha jon az se baj.
2018. febr. 6. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!