Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik ilyen hogy mégis...

Létezik ilyen hogy mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés
Hello! December 16-án jött meg 28-30 körül volt peteérésem, késett 1 napot és január 14-én jött meg, ezért nem is csináltam tesztet. Tegnap volt állítólag peteérésem, de semmilyen tojásfehérje szerű váladékom nem volt, pedig peteéréskor nekem mindig szokott lenni. Most akkor nem volt peteérésem és terhes vagyok, vagy csak nem volt olyan a váladékom? Terhesség alatt is van peteérés?

2018. jan. 30. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már terhesség alatt peteérés, ha a pete már megtermékenyült?
2018. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tesztelj,és kiderül.

Szerintem nem vagy terhes, mivel menstruáltál.

Normális az is, hogy egy-egy hónapban kimarad a peteérés, vagy volt peteérés, de nyák nem.

2018. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 köszi
2018. jan. 30. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is megtortenhet hogy nem volt peteeresed. Csinalj egy tesztet es akkor tudni fogod mi a helyzet.
2018. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!