Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetetlen így? Voltatok már...

Lehetetlen így? Voltatok már hasonló helyzetben? Paráztatok?

Figyelt kérdés

Pénteken végeztem a menstruációmmal és szombaton lefeküdtem a barátommal. Eléggé egymásnak estünk,nem volt rajta gumi,de nem volt bennem anélkül,csak a csiklóm ingerelte. Egészen addig,amíg mindketten el nem mentünk.

És a cucc az én csiklómra ment,meg mellé és egy kicsi talán a szeméremdombra. De a hüvelyembe konkrétan nem hiszem,mert nem volt bennem.


Most az lenne a kérdésem,hogy így teherbe eshetek-e?

Mert ha a hüvelyemhez került sperma,gondolom azért a méhemig nem másznak fel maguktól? Meg ugye be sem rakta.


Egyszer történt már,hogy lecsúszott a gumi,és anélkül volt bennem,de akkor max előváladék került belém,igaz nem lett baj.


Így azért kisebb az esélye nem?


2010. jún. 6. 17:26
 1/7 mendy1025 ***** válasza:
Sztem nem valószínű,hogy terhes lehetsz,minimális az esélye,hiszen most menstruáltál.De ha ennyire aggódsz,max veszel egy 72 órás tablettát.De sztem nem leszel az.
2010. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom,mert egyáltalán nem a hüvelyemnél volt. Azt éreztem volna. De a csiklómra meg mellé ment a cucc és rögtön letöröltem.

Meg ha simán csak én vagyok fent és úgy vagyunk gumi nélkül,de nincs bennem,csak úgy mozog,akkor is esélytelen nem?

Mert a csiklótól,de még a hüvelybemenettől se jut fel magától a cucc,nem?

Főleg,hogy töröltem is.

2010. jún. 6. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes, ne aggódj. A spermák levegőn "tönkremennek". Most lehet, hogy megsértelek, és bocs érte előre is, nem szoktam ilyeneket írni, de ha ilyen ostoba vagy, hogy ilyeneket nem tudsz, nem is olvasol utána, akkor miért szexeltek így, és miért nem védekeztek?
2010. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Védekezünk csak ez most így jött. Inkább az én hibám volt,meg azért alakult így,mert jót akart nekem...de ijedtség lett a vége.
2010. jún. 6. 18:22
 5/7 mendy1025 ***** válasza:

Nem lesz semmi gond,nyugi!Sztem esélytelen,hogy bejutottak volna:))))de tényleg ha ennyire aggódsz,72 órás tabletta:))

első válaszoló voltam

2010. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esélytelennek tartom két okból is:

a mensi vége után nagyonnagyon ritka, hogy pont peteérésed legyen

nem élvezett beléd, becsurogni kívülrl pedig nem nagyon tud (hosszú út, szabad levegő mind akadályozzák az életképességben).

Szerintem felesleges aggódnod!


(ha viszont tényleg nem tudod megállni, írass fel 72 órás tablettát és vedd be - bár szerintem az inkább árthat így, hogy kizárt a teherbeesés - ugyanis nagyon megbolygatja a hormonháztartásod)

2010. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben. 72 órásért mentem. De valóban nem sok esély van rá, én parázós vagyok.

Úgy tudom,azért nem lehetetlen hogy teherbeess, de egy doki jobban meg tudná mondani. Szerintem nem feltétlenül ír gyógyszert, de én a helyedben mindenképp rákérdeznék.

2010. jún. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!