Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy fogamzásgátló...

Lehetséges hogy fogamzásgátló szedése mellett teherbe estem?

Figyelt kérdés
Két hónapja szedtem antibiotikumot, akkor megjött hónap közbe, egyből elkezdtem szedni a másik levelet, és csak akkor csináltuk gumi nélkül. Utána megjött rendesen. Kövi hónapba kétszer elő fordult, hogy nem reggel, hanem este vettem be a gyógyszert. Hónap közepén görcsölt a hasam, fájtak a melleim, és barnás pecsételő vérzésem volt. Most meg hogy abba hagytam a tabit, kb. fél napig volt pecsételő vérzésem, és el is múlt. Ez mitől lehet. Lehet hogy terhesség?
2018. jan. 31. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Lehetseges.engem 7 evig vedett.utana anribiotikum miatt abba honapba terhes is lettem
2018. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Milenne, ha elolvasnád a használati utasítást?

(lehet, az van ráírva: betegtájékoztató. Tudod, az a papírfecni a dobozban, amit mindig kidobsz, mert sok hülye betű van ráírva)

2018. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 5 év után lettem úgy terhes fogamzásgátlóval, hogy óramű pontossággal szedtem és nem voltam beteg sem.
2018. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van hogy nincs már elegendő védelme.
2018. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát összevissza szedted néha, és szedtél antibiotikumot is. Tudod, pont ez a két tényező az, amitől csökken vagy megszűnik a tabletta hatása. Miért fogamzásgátlóval "védekezik" az, aki nem tudja rendesen szedni?
2018. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz terhes.

Az antibiotikum csökkenti a hatást, ráadásul össze-vissza szedted.

Azt nem értem, hogy amikor pecsételő vérzésed lett milyen második levelet kezdtél el szedni és minek? Kettő levelet szedtél be egymás után?

Antibiotikum mellett és utána legalább egy hétig kiegészítő védekezés kell!

Csinálj egy tesztet mindenképpen. Még ma!

Aztán ha nem vagy terhes, menj el nőgyógyászhoz és fogamzásgátló helyett kérj nuvaringet. Mert ha továbbra is ennyire felelőtlenül szeded be terhes leszel.

2018. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!