Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen vitamin vált be...

Kinek milyen vitamin vált be amit szedett és sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudom sokan azt mondják h semmit nem ér de en magne b6-ot szedtem.aaz elsőnél.elötte egy hónappal szedtem es rögtön utána sikerult is.

Most folsavat szedek.

Es az e vitamint is dicsérik hogy jó.

2018. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Méhpempő de nem netről rendelt ismeretlen hanem méhészetből 😊 Nem hittem benne, aztán köv. Hónapban 6napja késett pedig mi nem számoltunk nem ovu teszteltünk semmi... nem szeretek semmire így rágörcsölni.

32hkm

2018. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rengeteget olvastam erről.

E vitamin, magneb6, folsav, C vitamin, mi is most kezdtük el. párom e vitamint szedi és multivitamin pezsgőtablettát. Szurkolok! :)

2018. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vâlaszokat.Az e vitaminból melyik a jó?
2018. jan. 31. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is mindketten szedtük hónapokig az E vitamint.Nekünk nem vált be.1 éve próbálkozunk.Egyébként az bem is segíti elő a teherbe esést,csak vastagítja a méhfalat.Most én is a méhpempőt akarom kipróbálni.
2018. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Azt nem mondanám, hogy hiszek abban, hogy a vitaminok segítenek, de tény, hogy nálunk úgy volt, hogy 8sikertelen hónap után elkezdtem szedni terhesvitamint, a következő hónapban terhes maradtam. mielőtt bárki is leszólna, mondom, hogy nem igazán hiszek ebben, nyilván véletlen, hogy pont akkor maradtam terhes, de egy próbát talán megér.
2018. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Megkérdezhetem hogy melyik terhesvitamint szedted?
2018. jan. 31. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Femibion 1-et, de ha jól láttam a reklámokból, akkor mostmár van Femibion babatervező vitamin is. Tény, hogy az egyik legdrágább, ami a piacon megtalálható, de nekem a dokim javasolta, amikor mondtam, hogy rajta vagyunk a babaügyön és később a terhesség alatt is az 1-es, majd később a 2-es Femibiont szedtem. Nem híztam tőle, tök jó terhességem volt. Úgyhogy, ha újra terhes lennék ismét ezt választanám
2018. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Femibion 0-val kezdtem mikor szóbajött, hogy akkor vágjunk bele a babaprojektbe, nem tudom, hogy ennek köszönhető, de első hónapba összejött a baba, így folytattam a Femibion 1-el, majd 2-vel, meg magnerotot szedek mellé.

19hkm

2018. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!