Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sárgás barnás maszatolás. 9....

Sárgás barnás maszatolás. 9. dpo-nál tartok Beagyazódás?

Figyelt kérdés

Azért nem vagyok benne biztos mert regota túrelmesen varjuk a babánkat.Most tisztaságit se tettem be mert ugy voltam vele lehet ez a hónap sem sikerülhet.

Az alsóneműmön egy órája találtam ilyen barnás de vilagos vagy sárgás maszatolást.

Eddig ilyen még nem volt.

Mensi szerü görcseim vannak.5.-ére nem varom.


2018. jan. 31. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Utólag derül ki, ha nem jön meg és pozit tesztelsz, akkor amiatt volt. Ha megjön akkor lehet hormongond pl. Drukkolok!
2018. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ertem.Köszönöm.:)
2018. jan. 31. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj,hátha.Bár,nekem 9 nap kevésnek tűnik.
2018. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem 8. nap este volt és két nap múlva extra halvány pozitív tesztem volt. De ezt nem lehet előre tudni.

Ilyenkor van egy ösztrogén löket a szervezetben ás attól le is vállhat minimális nyálkahártya.

Pár napot várj aztán tesztelhetsz.

2018. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ertem köszönöm.és neked is inkabb sárgás volt.Mert ahogy most néztem inkább olyan.Még iylet sosem produkáltam.Majd megírom par nap mulva mi lett a vége
2018. jan. 31. 13:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is 9dpon volt beágyazódásos vérzésem, de az totál barna folyás volt!

Amúgy nekem 9 dpon 10-es teszt egyértelmű pozitív volt este!

2018. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem.köszi az infókat
2018. jan. 31. 14:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 11 dpo-n vagyok. Lassan egy hete szúrkál a hasam, hányingerem van ha eszem akkor attól, ha nem akkor attól, és fél-1 óránként járok pisilni. Ma bár tudom korai csináltam egy tesztet. Negatív lett. Vagyis mintha a fekete fehér változatán látnék valamit de ez már biztos csak az én hülyeségem. Délután volt egy pár csepp vér a bugyimon (kb mint a gombostü feje) azóta semmi. Megijedtem hogy megjön. Szombatra nem várom úgyhogy remélem beágyazódás és nem mensi. Régóta szeretnék már babát. Eddig nem sikerült.
2018. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és most úgy görcsöl mintha meg akarna jönni. A pár csepp vér meg majdnem fekete sötétbarna volt.
2018. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszolóm!Drukkolok neked.Én is mensi szerű görcsökket erzek ma is es tegnap is.

Jartam is a mosdóba nem-e megjött de nem.

2018. febr. 1. 04:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!