Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül teherbeesnem...

Miért nem sikerül teherbeesnem? Nem védekezünk hónapok óta, nem is görcsölünk a dolgon, és megint megjött, késett 8 napot is pedig, már reménykedtem! Van már egy 3 éves fiam, ő könnyen jött.

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolsz rá, akkor eleve görcsölsz rajta.
2010. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Nem,azért nem.Ezen most tűnödtem el,hogy ez már nem is tudom hanyadik ilyen alkalom..
2010. jún. 6. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már van egy gyermeked, akkor ugye fizikailag nem lehetetlen, tehát jönni fog az:)
2010. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet összefüggésbe volt az előző gyors teherbeesés,azzal,hogy előtte szedtem 1 hónapig /csak/ fogamzásgátlót,majd ahogy abbahagytam,következő pé-nél megfogant?!
2010. jún. 6. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!