Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben az influenzás időszakban...

Ebben az influenzás időszakban mi engedett nekünk?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok.fájdogál a torkom és köhögök is.tantum verdezek.rubophent vajon lehet?nincs egyértelműen kizárva rajta viszont a nép citranon igen pedig ua a hatóanyag.mi tévő legyek?nem szeretnék lerobbanni.mézet eszegetek.mit ajánlotok?kamilla tea?

2015. febr. 8. 22:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs neo citran és rubophen meleg ital por
2015. febr. 8. 22:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Én méhpempőt szedek. Immunerősítő is. Èn mióta szedem nem voltam beteg
2015. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Énis szedem.de most gyorssegely kellene!megfazasra
2015. febr. 8. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia.A forró italporokat felejtsd el,abban olyan osszetevők vannak,amik nem ajánlottak,főleg koraterhességben.A tantum verde nagyon jó,vehetsz be Panadolt,vagy Algopyrint,de mást nem nagyon.Csipkebogyó tea,kamilla tea nagyon jó,tegyél bele fahéjat,gyombért pluszban,fokhagyma pirítóson,hihetetlenül jó baktériumolő hatású.Ha nem vagy jól,inkább lásson doki,mert a láz nem jó.jobbulást neked.
2015. febr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
homeopátia: Stodal, Oscillo, ezekből nem lehet baj. Melegital port semmiképp, meleg tea, esetleg fél Panadol. Ha lázas vagy orvos, egy orvos által felírt antibiotikum kevesebbet árt, mint a láz.
2015. febr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem szerda óta van hőemelkedésem, néha lázam. Amint felmegy 38 fokra, Panadolt veszek be, mert a láz többet ártana. Én felhívtam a kórház nőgyógyászatát (az orvosomat épp nem tudtam elérni), és megkérdeztem, mit szabad, mit nem.


Ha nagyon bizonytalan vagy, létezik telefonos teratológiai tanácsadás is.

2015. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi az infókat!Most megyek.dokihoz,majd megírom mit ajánlott.
2015. febr. 9. 11:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Nahát semmi érdemleges.tömjem magam vitaminnal.tantum verde fújos a szopogatósat nem ajánlja.kalcium.c vit.és ha nagyon kivagyok akkor kék panadol.és ha nem javul 4nap alatt sem,akkor kapok penicillines antibiotikumot.
2015. febr. 9. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Akkor kb. ugyanaz a helyzet. :) A Panadol amúgy nagyon jó volt nekem, kb. fél óra alatt levitt egy fokot és 6-8 óráig ott is tartotta. Arra készülj fel, hogy sokkal tovább tart a gyógyulás így, mert a szervezet nem tudja lázzal kiűzni a bacikat, de hát a baba érdekében ennek most így kell lennie.
2015. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!