Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamák Ti mit szólnát...

Terhes kismamák Ti mit szólnátok ahhoz, hogy ha terhesen influenzás beteget kellene kiszolgálnotok?

Figyelt kérdés

A helyzet: párom nagyszüleinél élünk átmenetileg (4 hónapig), míg a házunkat felújítjuk. Én nem akartam idejönni, albérletbe szerettem volna menni, párom ragaszkodott hozzá, hogy így spórolunk. Van egy kisgyermekünk, jelenleg várandós vagyok.


A két nagyszülő elkapta az influenzát, egész héten őket ápoltam, mindenben ki kellett szolgálnom őket, kanalat, vizet, gyógyszert vinni, elmosogatni, köztük lenni egy légtérbe közel stb.


Egyik nap kijött a körzeti orvos, látta, hogy én ápolom őket, hangosan megjegyezte azért ez így nagyon nincs jól, mert ránk ez nagyon veszélyes.


Én sem tartom fairnek, hogy engem ugráltatnak, mintha ez teljesen evidens volna, de hát tűrök..


Egyébként szinte külön lakrészben vagyunk, gazdagon bevásárolunk, szépen rendet, tisztaságot tartunk.


Szerintetek milyen dolog elvárni terhes kismamától, hogy lázas betegeket ápoljon? Ti ezt megtennétek?


2017. jan. 22. 12:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
65%
Igen megtenném.
2017. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
83%

En meg terhesen voltam influenzas. 40 fokos lazzal.


Ha mar sporoltok a segitsegukkel szazezreket, ez a minimum.

2017. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarod akkor fogadjatok egy házi ápolót.
2017. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Igazából talán amiatt esik ez oly nehezebbre, mert már többször kaptam jogtalan bántást és sértegetést tőlük. És mivel nem szívből segítek, nagyon nagyon nehezemre esik...
2017. jan. 22. 13:04
 5/61 anonim ***** válasza:
52%

Ha a gyereked lenne influenzás, őt se ápolnád?


Ez az együttélés velejárója. Ha nem tetszik, menj külön akár egyedül.

2017. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
64%
Meg most találd ki, hogy majd a gyerekeidet hova teszed, ha betegek lesznek
2017. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

Igen, csakhogy a gyerekem a gyerekem, akiért BÁRMIT megtennék, ők pedig számomra nem rokonok, nem a szeretteim, csak muszájból, a férjemért viselem ezt el.


Abban viszont igazad van, hogy elmehetnék albérletbe a gyerekekkel, nem kellett volna ebbe belemennem. Ez egy elbaltázott döntés volt...

2017. jan. 22. 13:20
 8/61 anonim ***** válasza:
65%
Nem ismeretlenek.A férjed családja.Ergó rokonok.
2017. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
77%
Ott azért komoly baj van a fejben, ha a házastárs nagyszülője nem számít rokonnak. ...
2017. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 piroska és a farkas ***** válasza:
61%
Ha influenzás lennék, eszembe nem jutna egy kismamát ugráltatni magam körül. Egy influenzás beteg legyen már képes arra, h beveszi a gyógyszerét,hát ha nem lenne ott a kérdező, meghalnának, vagy mi? Vagy általában, az a felnőtt aki egyedül él és ilyenkor nem szolgálják ki, hogy éli túl??
2017. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!